1. Tydzień temu święciliśmy pojazdy mechaniczne. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary wysokości 2476 zł. Zgodnie z zapowiedzią, połowę tej kwoty przekazaliśmy na pomoc ofiarom burz i huraganów, drugą połowę na środki transportu dla polskich misjonarzy.

2. Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę wyrusza w piątek 6 sierpnia w Święto Przemienienia Pańskiego. Tych, którzy chcieliby włączyć się w duchowe pielgrzymowanie, zapraszamy do udziału w Apelach Jasnogórskich. Codziennie, od 6 do 14 sierpnia, o g. 20.30 będziemy spotykać się z Maryją, zawierzając Jej nasze sprawy. Przy wejściu do kościoła wystawimy koszyczek, do którego możemy wrzucać zapisane przez nas intencje, w których wspólnie będziemy się modlić.
3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
– w czwartek będziemy się modlić o dobre i święte powołania kapłańskie;
– w piątek: po Mszy św. o godz. 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i
Litania do Serca Pana Jezusa. Ponieważ o 20.30 rozpocznie się pierwszy Apel, nie będzie comiesięcznej adoracji.
– w pierwszą sobotę: o godz. 8.30 Różaniec, następnie Msza Święta w intencji Kół Różańcowych naszej parafii.
4. Ofiary, które za tydzień będziemy składać na tacę przeznaczone będą na Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku.
5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i
wszelkich potrzebnych łask.

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *