1. Nabożeństwo Fatimskie. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy we wtorek 13 września na Nabożeństwo Fatimskie na g. 20.00. Podczas nabożeństwa będzie udzielona Komunia Święta. Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą świec na procesję fatimską.
  2. Pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa. W sobotę 17 września dzieci i młodzież naszej diecezji pielgrzymować będą do Przasnysza i Rostkowa, aby za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki prosić Boga o opiekę i potrzebne łaski. Zainteresowani wyjazdem mogą zgłaszać się do Pań Katechetek i ks. Dawida.
  3. Apostolstwo Dobrej Śmierci. Z tej okazji 15-stej rocznicy istnienia w najbliższą niedziele na sumie modlić się będziemy za żyjących i zmarłych członków Stowarzyszenia. Pół godziny wcześniej zapraszamy na różaniec Apostolstwa.
  4. Słodka Niedziela. W najbliższą niedzielę po wszystkich Mszach św. dziewczynki ze scholi zapraszają na „słodką niedzielę” z ciastem i watą cukrową. Zebrane przy tej okazji środki przeznaczamy na potrzeby scholi parafialnej.
  5. Pierwsza Komunia Święta. Także w najbliższą niedzielę po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziców.
  6. Odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do odnowienia Przyrzeczeń chrztu św. za dwa tygodnie w niedzielę 25 września.
  7. Bierzmowanie. Przypominamy o konieczności złożenia deklaracji przyjęcia sakramentu bierzmowania do 18 września. Osoby, które nie zgłoszą swego udziału i nie rozpoczną formacji wraz z innymi, nie będą mogły przystąpić w przyszłym roku do bierzmowania. Deklaracje można odebrać w zakrystii.
  8. Kalendarz Rolników. W zakrystii można nabyć nowy Kalendarz rolników w cenie 30 zł.
  9. Intencje.
  10. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu Bóg wezwał do siebie: śp. Edwarda Ożarowskiego. Niech obdarzy go łaską nieba: Wieczny odpoczynek…