1. Podziękowanie. Bardzo dziękujemy uczestnikom pielgrzymki do Torunia i Włocławka za ofiarę na Kościół wysokości 490 zł.
– Bóg zapłać także za ofiarę z Baboszewa wysokości 100 zł.
– Dziękujemy Państwu Edycie i Jackowi Pomianowskim za kwiaty ofiarowane do kościoła.
2. Konfesjonał. We wnęce z tyłu kościoła zainstalowany został nowy, dębowy, zamykany i wygłuszony konfesjonał. Ufamy, że nam wszystkim: i penitentom i spowiednikom pozwoli on w bardziej komfortowych warunkach przeżywać sakrament pokuty i pojednania. Konfesjonał został wykonany przez tę samą firmę, której dziełem są klęczniki stojące przed ołtarzem. Cała ta inwestycja kosztowała nas 30 tysięcy zł.
3. Różaniec i Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na różaniec codziennie w dni powszednie na g. 16.30, w niedzielę na 11.15. W najbliższy czwartek 13 października zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy je różańcem o g. o 16.30, następnie wyruszymy z procesją wokół kościoła. Maryja objawiła się dzieciom, dlatego zapraszamy do
udziału w modlitwie i procesji nie tylko dorosłych ale również najmłodszych.
4. Różaniec przy grobie Dziecka Utraconego. W sobotę 15 października przeżywamy Dzień Dziecka Utraconego. W tym dniu odmówimy różaniec nie w kościele, ale na cmentarzu przy grobie Dziecka Utraconego o g. 16.30. Msza św. po różańcu ok. g 17.15. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji rodziców, rodzin, które utraciły swoje dziecko.
5. Dzień Edukacji Narodowej. W tym tygodniu będziemy obchodzić Dzień Nauczyciela. Wszystkim pracownikom Oświaty życzymy wytrwałości i mocy Ducha Świętego. W intencji dyrekcji, nauczycieli, pracowników Szkół w Baboszewie i Mystkowie, oraz wszystkich nauczycieli z naszej parafii, odprawimy Mszę św. w piątek 14 października o g. 8.15. Będziemy się modlić także za zmarłych pracowników i uczniów naszych szkół.
6. Sprzedaż kwiatów przy cmentarzu. W najbliższy piątek po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na spotkanie osoby zainteresowane sprzedażą kwiatów i zniczy na placu przycmentarnym w Uroczystość Wszystkich Świętych.
7. Pierwsza Komunia Święta. Za tydzień III niedziela miesiąca. Po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców oraz dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
8. Dzień papieski. W najbliższą niedzielę, 16 października, obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Młodzież oazowa zaprasza w tym dniu na „pączki papieskie”. Środki, zbierane przy tej okazji będą przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” oraz wakacyjne rekolekcje oazowe młodzieży z naszej parafii.
9. Bal wszystkich Świętych. Na zakończenie różańca, dla najmłodszych zorganizujemy Bal Wszystkich Świętych. Zmieniła się jego data: zamiast 29 października w sobotę odbędzie się w niedzielę 30 października.
10. Pielgrzymka do Rzymu i na Sycylię. W drugiej połowie lipca planujemy pielgrzymkę do Włoch. Szczegółowych informacji na ten temat udziela ks. Dawid.