1. Podziękowanie. Ks. Tomasz Markowicz, proboszcz par. pw. św. Ojca Pio w Płońsku dziękuje za wsparcie budowy nowego kościoła. Do puszek złożyliśmy 3460 zł. Bóg zapłać za złożoną na kościół ofiarę od małżeństwa z Mystkowa wysokości 1200 zł.
  2. Liczenie wiernych. W ostatnią niedzielę w kościołach w całej Polsce odbyło się liczenie wiernych. W naszej parafii w Mszach św. wzięły udział 924 osoby. Do Komunii św. przystąpiło 329 osób. Bóg zapłać za świadectwo wiary, jakim jest wspólne przeżywanie niedzielnej Eucharystii.
  3. Dzień Papieski. Dzisiaj obchodzimy kolejną rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Po mszach św. młodzież zaprasza na „pączki papieskie”. Środki, zbierane przy tej okazji będą przeznaczone na wakacyjne rekolekcje oazowe młodzieży z naszej parafii oraz na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. Różaniec. Zapraszamy na różaniec codziennie w dni powszednie na g. 16.30, w niedzielę na 11.15.
  5. Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu św. Za tydzień, 23 października, po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców z dziećmi przygotowującymi się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.
  6. Bierzmowanie. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w najbliższą niedzielę po Mszy św. o g. 17.00.
  7. Cmentarz. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, dlatego porządkujemy już groby naszych bliskich. W związku z tym zwracamy się z serdeczną prośbą o segregowanie śmieci: starajmy się tzw. śmieci gnilne (żywe kwiaty, ziemię z doniczek, różne gałązki) składać obok kontenera. Być może dzięki temu uda się obniżyć ponoszone przez nas wszystkich koszty wywozu odpadów cmentarnych. Bóg zapłać tym, którzy zabierają ze sobą śmieci cmentarne. Dziękujemy za życzliwość i zrozumienie problemu.
  8. Wypominki. Do końca października modlimy się wypominkami zeszłorocznymi. Od listopada będziemy modlić się za zmarłych z wypominek zgłoszonych w tym roku. W Uroczystość Wszystkich Świętych w czasie procesji na cmentarzu oraz w Dzień Zaduszny modlić się będziemy za zmarłych z wypominek jednorazowych. Wspominając naszych bliskich zmarłych, prosimy Boga, aby okazał im swoje miłosierdzie i włączył do grona zbawionych. Wiemy, że oni sami dla siebie już nic zrobić nie mogą – ich jedyną nadzieją są ci, którzy żyją i pamiętają o nich w modlitwie.
  9. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zbigniewa Smakulskiego oraz Norberta Pawlaka. Niech Dobry Bóg obdarzy ich łaska nieba. Wieczny odpoczynek…