1. Podziękowanie.

– Dziękujemy za ofiary składane przy okazji Dnia Papieskiego. Młodzież zebrała 4300 zł. Środki te zostały podzielone z godnie z zapowiedzią: część przekazaliśmy na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, część wpłaciliśmy na parafialne subkonto duszpasterstwa młodzieży. Dziękujemy także Panu Hubertowi Grali za życzliwość i pomoc w organizacji tego wydarzenia.

– Bóg zapłać za złożoną na kościół ofiarę z Cieszkowa wysokości 100 zł.

– Dziękujemy wszystkim, którzy porządkując groby na cmentarzu, starają się segregować śmieci i składują tzw. śmieci gnilne (żywe kwiaty, ziemię z doniczek) obok kontenera. W sposób szczególny dziękujemy tym, którzy zabierają odpady do domu – dobrze, że są takie osoby. Bóg zapłać za tę formę wsparcia okazywaną naszej wspólnocie parafialnej.

  1. Tydzień misyjny. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać modlitwą i wsparciem materialnym tych, którzy głoszą Chrystusa na wszystkich kontynentach świata. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje. Bóg zapłać.
  2. Bal wszystkich Świętych. Już za tydzień, w niedzielę 30 października przeżyjemy Bal Wszystkich Świętych. Dzieci zapraszamy tradycyjnie najpierw na g. 10.00 na Mszę św., podczas której najwytrwalsi uczestnicy różańca otrzymają upominki (związane z Balem Wszystkich Świętych). Poznamy wówczas także szczegóły popołudniowego spotkania. Bal rozpocznie się o g. 15.00 w naszym kościele, następnie przejdziemy ulicami Baboszewa do Sali, w której odbędzie się druga część świętowania. Oczywiście pamiętamy o tym, aby każdy postarał się o strój świętego, o którym będzie coś wiedział.
  3. Uroczystość Wszystkich Świętych. We wtorek 1 listopada obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą sprawowane o godzinie 9:00 w kościele i o godz. 11:30 na cmentarzu. Z Kościoła wyruszymy z procesją o g. 11.00, następnie w procesji żałobnej wokół cmentarza modlić się będziemy za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach „jednorazowych”. Po procesji zostanie odprawiona Eucharystia w intencji zmarłych parafian i wszystkich zmarłych z tegorocznych wypominek.
  4. Dzień Zaduszny. W środę 2 listopada Dzień Zaduszny, czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze o godz. 9:00, 11:30, i 17:00. W Dzień Zaduszny o godz. 18:00 zapraszamy na cmentarz na różaniec w intencji naszych zmarłych.