Ogłoszenia parafialne, XXXIII Niedziela zw. 13 listopada 2022r.

1. Podziękowania.
– Bardzo dziękujemy P. Wioletcie Dereckiej za kwiaty ofiarowane do figurki Matki Bożej.
– Bóg zapłać P. Dariuszowi Chyczewskiemu za wymianę wadliwej rynny na plebanii.
– Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na kościół: z Kiełk 100 zł., z Baboszewa 200 zł.
2. Opłatek wigilijny. W tym tygodniu Pan Marcin, nasz organista dostarczy opłatek do naszych domów, według następującego planu:
– Poniedziałek od 8.30 – Rzewin;
– Wtorek od 8.30 – Zbyszyno Małe i Zbyszyno Wielkie;
– Środa od 10.30 – Brzeście Małe;
– Czwartek od 15.00 – Baboszewo ul. Zielona i Lipowa;
– Piątek od 15.00 – Lachówiec;
– Sobota od 8.30 – Sokolniki Stare, Sokolniki Nowe.
3. Wyjazd dla ministrantów. W najbliższą sobotę planujemy wyjazd z ministrantami do Płocka na kręgielnię. Chętni mogą zgłaszać się do ks. Dawida.
4. Pierwsza Komunia Święta. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców oraz dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św.
5. Wypominki. Od dzisiaj modlimy się za zmarłych z wypominek zgłoszonych w tym roku. Gdyby zdarzył się jakiś błąd bardzo przepraszamy i prosimy, aby to zgłosić.
6. Wieczór uwielbienia – Świętymi bądźcie, bo ja jestem Święty… (Kpł 19,2). W najbliższy piątek zapraszamy na Parafialny Wieczór Uwielbienia. Spotkanie rozpocznie Eucharystia o g. 17.30. W czasie adoracji po Mszy św. będzie można skorzystać z daru modlitwy wstawienniczej. Każdy, kto czuje się bezsilny w swoich życiowych zmaganiach, będzie mógł doświadczyć wsparcia i modlitwy wspólnoty, którą wszyscy jesteśmy.
7. Oaza Modlitwy. Serdecznie zapraszamy w imieniu Ruchu Światło – Życie dzieci z klas od III do VIII na weekendowe rekolekcje (tzw. OM – Oazę Modlitwy) w dniach 2-4 grudnia. Rekolekcje odbędą się w ośrodku Studnia w Płocku. Więcej informacji można znaleźć na FB naszej parafii.
8. List Biskupa Płockiego. Nowy Biskup Płocki, Szymon Sułkowski pisze dziś do nas: (List pasterski)
9. Intencje.
10. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Kraśniewskiego oraz Mariusza Tomasza Gołębiowskiego. Wieczny odpoczynek….