Ogłoszenia, I niedziela Adwentu 27 listopada 2022r.

1. Adwent i Roraty. Dzisiaj pierwsza niedziela Adwentu. Serdecznie zapraszamy na roraty, które odprawiamy w dni powszednie codziennie o godz. 6.30. W poniedziałki, środy i piątki, po roratach zapraszamy dzieci na wspólne śniadania do sali parafialnej.
2. Pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
– W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 17.00. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorową.
– W sobotę adoracja i różaniec o godz. 8.30. Następnie Msza św. w intencji osób należących do grup parafialnych.
3. Odwiedziny chorych. W związku z tym, iż spowiadamy w sąsiednich parafiach, do chorych nie pojedziemy w najbliższą sobotę, ale tydzień później – w sobotę 10 grudnia od g. 9.00. Będzie to okazja do spowiedzi adwentowej. Bardzo prosimy zgłaszać osoby starsze i chore, których nie odwiedzamy regularnie, a także chciałyby skorzystać z posługi sakramentalnej.
4. „Baboszewska sobota”. 3 grudnia, w Szkole Podstawowej w Baboszewie, odbędzie się „Baboszewska Sobota” połączona z Dniem Wolontariusza i Dniem Osób z Niepełnosprawnościami. Organizatorzy zapraszają na g. 14.00.
5. Świece Caritas. W zakrystii możemy nabyć świece na stół wigilijny: małe w cenie 10 zł, duże w cenie 15 zł. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na wsparcie działalności Caritas i pomoc dzieciom z ubogich rodzin.
6. Ogrzewanie. Taca w najbliższą niedzielę będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
7. Opłatek Wigilijny. W tym tygodniu Pan Organista dostarczy opłatek do naszych domów, według następującego planu:
Poniedziałek od. 9.00 – Baboszewo, ul. Polna i Brzeska
Wtorek od. 9.00 – Baboszewo, ul. Wiejska
Środa od 9.00 – Baboszewo, ul. Odrodzenia i Kubińskiego
Czwartek od. 9.00 – Baboszewo, ul. Glinojecka i 19 Stycznia
Piątek od 9.00 – Mystkowo oraz Baboszewo, ul. Warszawska
Sobota od 9.00 – Baboszewo, ul. Leśna
8. Rekolekcje adwentowe. Rekolekcje poprowadzi w tym roku ks. dr Grzegorz Kaczorowski. Przeżywać je będziemy przed czwartą niedzielą Adwentu w dniach 16-18 grudnia.
9. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jadwigę Gwiazda. Wieczny odpoczynek….