Ogłoszenia, II niedziela Adwentu 4 grudnia 2022r.

1. Bardzo dziękujemy za złożone w tym tygodniu ofiary na kościół wysokości 100 zł i 200 zł oraz wpłacone na konto darowizny na cele kultu religijnego wysokości 400 i 1000 zł.
2. Roraty. Serdecznie zapraszamy na roraty, które odprawiamy w dni powszednie codziennie o godz. 6.30. W poniedziałki, środy i piątki, po roratach zapraszamy dzieci na wspólne śniadania do sali parafialnej.
3. Niepokalane Poczęcie i duchowa adopcja. W czwartek 8 grudnia przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy do duchowej adopcji dzieci poczętych. Osoby, które chciałyby otoczyć modlitwą dziecko i jego rodziców, będą mogły złożyć deklarację na Mszy św. roratniej o godzinie 6.30.
4. Odwiedziny chorych. W najbliższą sobotę, 10 grudnia od g. 9.00, udamy się do chorych. Będzie to okazja do spowiedzi adwentowej. Bardzo prosimy o zgłaszanie osób, których nie odwiedzamy regularnie, a chciałyby skorzystać z posługi sakramentalnej.
5. Bierzmowanie. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy św. o g. 17.00. Zapraszamy także animatorów poszczególnych grup.
6. Świece Caritas. W zakrystii możemy nabyć świece na stół wigilijny w cenie 10 zł i 15 zł. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na wsparcie działalności Caritas i pomoc dzieciom z ubogich rodzin.
7. Opłatek Wigilijny. W tym tygodniu Pan Organista dostarczy opłatek do naszych domów, według następującego planu:
Poniedziałek od. 17.00 – Baboszewo, ul. Kopernika, Sarbiewskiego, Mazowiecka, Grobickiego
Wtorek od. 16.00 – ul. Cicha i Zacisze
Środa od 15.00 – ul. Brodeckich
Czwartek od. 16.00 – ul. Przemysłowa
Piątek od 17.00 – ul. Osiedlowa (bloki0
Sobota od 15.00 – ul. Sportowa, Krzywa, krótka, Młodzieżowa, Topolowa i Kwiatowa
8. Intencje
9. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Irenę Gulaszewską i Teresę Luberadzką. Wieczny odpoczynek…