1. Podziękowania. Dziękujemy za ofiary złożone przed tygodniem na ogrzewanie naszego kościoła. Zebraliśmy w sumie 6280 zł. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że koszty ogrzewania są bardzo wysokie. Zatankowanie do pełna kościelnego zbiornika na olej opałowy, przy obecnych cenach, kosztuje obecnie ok 14 tyś. zł. Tym większe słowa wdzięczności dla Państwa za zrozumienie problemu i hojność.
 2. Rekolekcje Adwentowe. W piątek rozpoczynają się w naszej parafii Rekolekcje adwentowe. Plan rekolekcji przedstawia się następująco:

– w piątek Msze św. o g.: 6.30; 8.15 (SP w Mystkowie); 10.00; 11.15 (SP w Baboszewie) i 18.00.

– w sobotę Msze św. o g. 6.30; 9.00; 11.00 (dzieci); 16.00 (bierzmowani) i 18.00.

– w niedzielę Msze św. o stałych godzinach.

 • Przed każdą Mszą św. dla dorosłych, z wyjątkiem rorat, będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Będzie to czas modlitwy różańcowej, rachunku sumienia i spowiedzi.
 • Msza św. w intencji starszych i chorych zostanie odprawiona w sobotę o g. 9.00.
 • W piątek wieczorem na g. 19.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia połączony z modlitwą wstawienniczą. W tym czasie dla dzieci będzie zorganizowana opieka w salce katechetycznej.
 • Plan rekolekcji znajdziemy na FB oraz stronie internetowej parafii. Dla osób, które wolą tradycyjne formy przekazu, plan został wyłożony na stoliku pod chórem.
 1. Pierniki Bożonarodzeniowe. W najbliższą niedzielę dzieci będą rozprowadzać przed kościołem przygotowane przez siebie pierniczki Bożonarodzeniowe. Dochód przeznaczony jest na wyjazd wakacyjny dzieci i młodzieży naszej parafii.
 2. Roraty. Na Msze św. o Matce Bożej w Adwencie zapraszamy o godz. 6:30. Dzieci biorące udział w roratach, w poniedziałki, środy i piątki zapraszamy na śniadania do sali parafialnej.
 3. Świece Caritas. W zakrystii możemy jeszcze nabyć świece na stół wigilijny w cenie 10 i 15 zł.
 4. Opłatek. Nasz organista, Pan Marcin zakończył dostarczanie poświęconych opłatków do naszych domów. Wraz z Nim dziękujemy za życzliwe przyjęcie i złożone przy tej okazji ofiary.
 5. Intencje.
 6. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu Pan Bóg wezwał z naszej wspólnoty śp.: Mariannę Jędrzejewską, Marka Żebrowskiego, Krystynę Raźną i Hannę Nowicką. Niech obdarzy ich łaską nieba: Wieczny odpoczynek…