1. Podziękowanie. Dziękujemy mieszkańcom Mystkowa za życzliwe przyjęcie kolędników misyjnych. Ofiary, które państwo złożyli zostaną przekazane na cele misyjne w ramach darów ołtarza podczas Mszy św. o g. 10.00 we wtorek 10 stycznia. Mszy będzie przewodniczył bp. Mirosław Milewski. W tym dniu nasza parafia organizuje Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
2. W piątek 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. o g. 8.00, 10.00 i 17.00. W związku z Orszakiem Trzech Króli, który wyruszy z kościoła po Mszy św. o g. 10.00, nie będzie Mszy o g. 11.45. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości do udziału w Orszaku.
3. Pierwsza sobota miesiąca. W sobotę zapraszamy na różaniec o godz. 8.30, po którym odprawimy Mszę św. w intencji wspólnot parafialnych. Po Eucharystii tradycyjnie udamy się z Komunią św. do chorych.
4. Kancelaria parafialna. Z racji kolędy kancelaria będzie czynna w dni powszednie po Mszy św. porannej.
5. Kolęda. Podobnie, jak dotychczas, dzień przed wizytą duszpasterską odwiedza nas Pan Kościelny przynosząc do naszych domów wodę święconą, kadzidło i kredę. Prosimy, aby Rodziny, które chcą nas zaprosić, poinformowały o tym Pana Andrzeja.
Poniedziałek 02.01.: od g. 8.30 Lachówiec i Zbyszyno Małe; od g. 16.00 Baboszewo ul. Kopernika
Wtorek 3.01.: od g. 13.30 Sokolniki Nowe cz. i cz. II
Środa 4.01.: od g. 8.30 Kruszewie i Brzeście Małe; od g.16.00 Baboszewo ul. Brzeska
Czwartek 5.01.: od g. 8.30 Sokolniki Stare
Sobota 7.01.: od g. 8.30 Baboszewo ul. Leśna od. p. Kazimierczaka; od g. 12.00 ul. Leśna – druga strona
Poniedziałek 9.01.: od g. 8.30 – Brzeście Nowe; od g. 15.00 – Baboszewo, ul. Zielona, Topolowa, Akacjowa, Wrzosowa, Jaśminowa
7. W tym tygodniu Pan Bóg wezwał z naszej wspólnoty śp. Jana Wierzbickiego, Zbigniewa Mężyńskiego i Krystynę Świerkocką. Niech obdarzy ich łaską nieba: Wieczny odpoczynek…