1. Podziękowanie. W piątek 6 stycznia przeżyliśmy uroczystość Objawienia Pańskiego. Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji Orszaku Trzech Króli: – p. Krzysztofowi Kruszewskiemu, radnemu naszego powiatu oraz p. Grzegorzowi Pawlakowi dziękujemy za wsparcie finansowe wydarzenia;
– za przygotowanie pięknej stajenki, przy której zakończył się Orszak dziękujemy p.Sebastianowi Kamińskiemu i p. Bożenie Jąderko.
– za uszycie strojów dziękujemy p. Katarzynie Gawlińskiej;
– za ofiarowane pieczywo dziękujemy P. Hubertowi Grali;
– za poczęstunek: żurek, herbatę, pyszne ciasta dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich, Kołom Różańcowym, rodzicom dzieci ze scholi i wszystkim, którzy je przygotowali.
– za użyczenie namiotów dziękujemy naszemu sołectwu oraz Państwu Marcie i Cezaremu Markowskim;
– za użyczenie przyczep do scen biblijnych dziękujemy p. Tadeuszowi Cichockiemu;
– za piękne konie na których królowie mogli wędrować do naszego „Baboszewskiego Betlejem” dziękujemy Stadninie w Przyborowicach. Dziękujemy p. Antoniemu Figurskiemu i Marcinowi Wulf za konie i bryczki, które stały się tak wielką atrakcja dla najmłodszych;
– za gwiazdę która nas prowadziła, dziękujemy p. Dawidowi Rajczakowi;
– dziękujemy Oazie, ministrantom, scholi i wszystkim, którzy przygotowali dekorację na Orszak;
– druhom strażakom oraz policji dziękujemy za zabezpieczenie trasy przemarszu Orszaku;
– słowa szczególnej wdzięczności kierujemy do osób należących do Komitetu Organizacyjnego Orszaku: p. Jadwigi Kowalskiej, p. Marty Dygan, p. Agnieszki Żukowskiej, p. Iwony Wituskiej, p. Wioletty Dereckiej, p. Julii Żukowskiej – za ogromne zaangażowanie i okazana pomoc.
– Wszystkim osobom wymienionym z imienia i tym anonimowym – składamy wielkie Bóg zapłać! Bez Państwa to wydarzenie by się nie odbyło.
2. Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych, które nasza parafia ma zaszczyt organizować, odbędzie się we wtorek 10 stycznia. Zapraszamy na Mszę św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Mirosława Milewskiego na g. 10.00. W Eucharystii wezmą udział kolędnicy misyjni z naszej diecezji, dzieci naszej parafii, zaproszeni goście. Po Mszy św. przemaszerujemy do Szkoły Podstawowej na drugą część spotkania. Do udziału w Eucharystii zapraszamy wszystkich, którzy mogą i chcą modlić się w intencji dzieci oraz misji.
3. Bierzmowanie. W związku z dzisiejszym wyjazdem dzieci na koncert Arki Noego, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy św. o g. 17.00.

4. I Komunia Święta. W niedzielę 15 stycznia po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

5. Kolęda. Porządek kolędy na najbliższe dni jest następujący:
– Poniedziałek 9.01. od g. 8.30 Brzeście Nowe; od g. 15.30 Baboszewo ul. Zielona, Topolowa, Akacjowa, Wrzosowa, Jaśminowa
– Wtorek 10.01. od g. 15.30 Baboszewo, ul. Wiejska – dwóch księży
– Środa 11.01. od g. 8.30 Korzybie i Kowale;
– Czwartek 12.01. od 8.30 Zbyszyno Wielkie, od 15.30 Baboszewo ul. Brodeckich i budynek szkolny
– Piątek 13.01. od 8.30 Cieszkowo Nowe od 15.30 Baboszewo ul. Zacisze i Cicha
– Sobota 14.01. od 8.30 Cieszkowo Stare – dwóch księży
– Poniedziałek 16.01. od. 8.30 Brzeście od g. 15.30 Baboszewo ul. Młodzieżowa