1. We wtorek przeżyliśmy Diecezjalne Spotkanie Kolędników Misyjnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w jego organizacji i godnym przeżyciu. Słowa szczególnej wdzięczności kierujemy do Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Baboszewie za bardzo dobrą współpracę i okazaną pomoc. Dziękujemy naszej scholi parafialnej wraz z opiekunami, ministrantom, nauczycielom, katechetom, strażakom i wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.
  2. Diecezjalny Dzień Babci i Dziadka. W niedzielę 21 stycznia na godzinę 11.45 zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków z naszej parafii na Mszę św., którą w ich intencji odprawi ks. bp. Roman Marcinkowski. Spotkanie to uświetnią uczniowie naszej szkoły przygotowanym na tę okazję występem. Serdecznie zapraszamy.
  3. Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego. W ramach comiesięcznego spotkania formacyjnego, zapraszamy rodziców oraz dzieci przygotowujące się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego wyjątkowo na Eucharystię o g. 11.45.
  4. Elektrośmieci. Koło Gospodyń Wiejskich „Sielskie Baboszewo”, które rozpoczęło swoją działalność w listopadzie 2022 roku, zaprasza do włączenia się w zbiórkę elektrośmieci. Elektrośmieci można oddawać w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Baboszewie w godzinach otwarcia punktu.
  5. Porządek kolędy:

– Poniedziałek 16.01.: od. 8.30 Brzeście,  od g. 15.30 Baboszewo ul. Młodzieżowa;

– Wtorek 17.01.: od g. 15.00 ul. Krzywa, Topolowa i Kwiatowa;

– Środa 18.01.: od. 8.30 Cieszkowo Kolonia (2 księży); od g. 15.00 ul. Warszawska (2 księży)

– Czwartek 19.01.: od g. 15.30 ul. Kubińskiego oraz Odrodzenia (2 księży)

– Piątek 20.01.: od g. 15.30 ul. Lipowa (2 księży)

– Sobota 21.01.: od g. 8.30 ul. Warszawska BLOK SKR-u i Blok Spółdzielczy

-Poniedziałek 23.01. od g. 15.30 ul. Sarbiewskiego, Grobickiego, Mazowiecka oraz ul. Sportowa

  1. Intencje.
  2. W tym tygodniu Pan Bóg wezwał z naszej wspólnoty: śp. Barbarę Wierzbicką oraz Wiesławę Rzeplińską. Niech obdarzy je łaską nieba: Wieczny odpoczynek…