1. Wczoraj odbył się bal karnawałowy dla dzieci z grup parafialnych.  Dziękujemy panu Grzegorzowi Pawlakowi za udostępnienie sali, panu Marcinowi Dreckiemu za obsługę muzyczną; opiekunom i rodzicom za zaangażowanie i okazaną pomoc.
– Dziękujemy Panu Sławomirowi Łukasiewiczowi oraz Panu Henrykowi Szczygielskiemu za pomoc w rozebraniu żłóbka i choinek.
– Panu Dariuszowi Chyczewskiemu dziękujemy za pomoc w odśnieżeniu terenu parafialnego.
2. Światowy Dzień Chorych. W sobotę, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Dzień ten obchodzony jest jako Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich chorych i cierpiących.
3. Bierzmowanie. W najbliższą niedzielę rozpoczną się ferie zimowe. Część kandydatów do bierzmowania wyjeżdża, w związku z tym w lutym nie będzie comiesięcznego spotkania formacyjnego. Tych, którzy będą chcieli i będą mogli, zapraszamy do udziału w Wieczorze Uwielbienia w piątek 17 lutego po wieczornej Mszy św.
4. Ogrzewanie kościoła. Ofiary, które za tydzień złożymy na tacę, będą przeznaczone na zakup oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła.
5. Kurs Przedmałżeński. Cykl spotkań dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpocznie się w niedzielę 26 lutego po Mszy św. o g. 17.00. zainteresowane osoby zapraszamy na spotkanie w sali katechetycznej.
6. Nabożeństwa. Zapraszamy na nabożeństwa stałe w naszej parafii: w środę po Mszy św. wieczorowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki na pół godziny przed Mszą św. wieczorową adoracja Najświętszego Sakramentu.
7. Intencje.
8. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu Pan Bóg wezwał z naszej wspólnoty śp.: Małgorzatę Górczyńską i Zdzisława Kramarskiego. Niech obdarzy ich łaską nieba: Wieczny odpoczynek…