1. Wieczór uwielbienia. W najbliższy piątek zapraszamy na Parafialny Wieczór Uwielbienia. Temat katechezy, która będzie towarzyszyć modlitwie brzmi: „Ja” czy „My” – wspólnota w życiu chrześcijanina. Spotkanie rozpocznie Eucharystia o g. 17.00. W czasie adoracji po Mszy św. będzie można skorzystać z daru modlitwy wstawienniczej. Do udziału w modlitwie zapraszamy także kandydatów do bierzmowania, którzy nie wyjechali na zimowy wypoczynek.
  2. Pierwsza Komunia Święta i Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych. W związku z feriami zimowymi, w lutym nie będzie spotkań dla dzieci komunijnych.
  3. Pielgrzymka. W dniach 28-29 kwietnia planujemy pielgrzymkę parafialną „Śladami Jana Pawła II”, podczas której nawiedzimy Częstochowę, Oświęcim, Wadowice, Łagiewniki, Kalwarię Zebrzydowską. Koszt wyjazdu na dzień dzisiejszy wynosi 400 zł. Cena obejmuje: ubezpieczenie, nocleg w Domu Pielgrzyma w Kalwarii Zebrzydowskiej, obiadokolację i śniadanie, przewodnika, bilety wstępu i transport. Informację podajemy z dużym wyprzedzeniem, ponieważ później nie będzie już możliwości zamówienia biletów wstępu do Oświęcimia czy noclegów w Kalwarii. Po szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu zapraszamy do zakrystii.
  4. Apel Biskupa Płockiego. W związku z trzęsieniem ziemi, jakie nawiedziło Syrię i Turcję, Bp. Płocki Szymon Stułkowski zwraca się z prośbą o modlitwę za ofiary tej tragedii i pomoc materialną poszkodowanym.
  5. Kurs Przedmałżeński. Cykl spotkań dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpocznie się w niedzielę 26 lutego po Mszy św. o g. 17.00. zainteresowane osoby zapraszamy na spotkanie w sali katechetycznej.
  6. Intencje.