1. Podziękowania. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Syrii i Turcji.
2. Nabożeństwa Wielkopostne. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 17.00 oraz na Gorzkie Żale w każdą niedzielę na godz. 11:30. Gorzkie Żale będą zakończone procesją i błogosławieństwem. W czasie Wielkiego Postu wypominkami z g. 11.45 modlimy przed Mszą św. o g. 17.00.
3. Bierzmowanie. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy św. o g. 17.00.
4. Pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca.
– W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa. Spowiedź pół godziny przed nabożeństwem – od. g. 16.30, oraz podczas nabożeństwa. Po Drodze Krzyżowej Msza Św. zakończona Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
– W sobotę różaniec o godz. 8.30, następnie „Msza Wspólnot” – za wstawiennictwem Matki Najświętszej, w pierwsze soboty miesiąca, będziemy się modlić za osoby należące do wspólnot parafialnych. Po Eucharystii udamy się z Komunią św. do chorych.
– W niedzielę adoracja i Gorzkie Żale o g. 11.30.
5. „Mój dzień dla RODZINY”. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się w Wielkim Poście ofiarować jeden dzień postu o chlebie i wodzie oraz dowolną modlitwę w intencji rodzin naszej parafii. Wciąż można włączyć się w tę inicjatywę. Lista dla chętnych wyłożona jest na bocznym ołtarzu.
6. „Ekstremalna Droga Krzyżowa”. „Idę, bo szukam nadziei” – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, którą po raz drugi organizujemy w naszej parafii. W piątek – 31 marca 2023 r. o g. 17.00 przeżyjemy tradycyjną Drogę Krzyżową w kościele, następnie podczas Mszy św. będziemy prosić, aby Bóg przyjął intencje tych, którzy wyruszą na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Każdy, kto podejmie to wyzwanie, wyruszy w swoją indywidualną, liczącą 40 km trasę. Można już zgłaszać swój udział w tym wydarzeniu. Ideą Ekstremalnej Drogi Krzyżowej jest przekształcenie jej w pieszą, liczącą 40 km, nocną wędrówkę w całkowitym milczeniu. Przypominamy, że każdy uczestnik bierze udział w EDK na własną odpowiedzialność, a osoby, które nie ukończyły 18 r.ż. mogą pójść tylko pod opieką dorosłych. Więcej na ten temat na stronie internetowej www.edk.org.pl
7. Intencje.
8. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Ryszarda Morawskiego. Niech Dobry Bóg obdarzy go łaską nieba: Wieczny odpoczynek…