1. Podziękowania. Bardzo dziękujemy za pomoc w pracach przy kościele Panu Dawidowi Rajczakowi oraz Panu Henrykowi Szczygielskiemu.
  2. Droga Krzyżowa ulicami Baboszewa. W najbliższy piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, którą przejdziemy ulicami Baboszewa. Rozpocznie się ona po Mszy św. o g. 17.00, czyli ok. g. 17.30.
  3. Baranki wielkanocne. W zakrystii można nabywać baranki do koszyczka wielkanocnego w cenie 8zł. Dochód z tej akcji Caritas przeznaczony jest na rzecz potrzebujących.
  4. Pierwsza Komunia Święta. Za tydzień po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców oraz dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. Spotkanie odbędzie się w salce katechetycznej. Pani krawcowa pomierzy dzieci i przyjmie zapisy na alby. Rodzice zamawiający alby proszeni są o przygotowanie zadatku wysokości 50 zł.
  5. Św. Jan Paweł II. Kiedy zapytano Jana Pawła II, które zdanie z Ewangelii uważa za najważniejsze, odpowiedział krótko: „Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli” (J8,32). W kontekście ostatnich przekazów medialnych dotyczących polskiego papieża, warto o tych słowach pamiętać. Ludzie mają prawo i obowiązek szukać prawdy, ale zawsze powinni to robić w sposób rzetelny, uczciwy i kompetentny. Dlatego, jako katolicy, powinniśmy się modlić, aby ci, którzy twierdzą, że tej prawdy szukają, nie kierowali się tanią sensacją czy interesami jakiejś grupy, ale zawsze dobrem człowieka.
  6. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu nasza wspólnota parafialna pożegnała ś. p. Henryka Milewskiego. Niech Dobry Bóg przyjmie go do chwały nieba: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie