1. Podziękowania. Wszystkim uczestnikom Drogi Krzyżowej, która w ostatni piątek przeszła ulicami Baboszewa serdecznie dziękujemy za wspólna modlitwę. Dziękujemy druhom strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy pomogli nam bezpiecznie przeżyć Drogę Krzyżową.
2. Rekolekcje Wielkopostne. W najbliższy piątek rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Grzegorz Mierzejewski, wieloletni misjonarz w Peru, obecnie proboszcz parafii w Skołatowie. Plan rekolekcji został zamieszczony w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej naszej parafii oraz na FB. Można go także zabrać ze stolika pod chórem. Przypomnę tylko, że w piątek o g. 17.30 przeżyjemy Drogę Krzyżową połączoną z koncertem Pieśni Pasyjnych, którą poprowadzi P. Beata Jasińska.
3. Spowiedź rekolekcyjna. Bardzo prosimy, aby korzystać ze spowiedzi w piątek oraz w sobotę. Spowiedź będzie się rozpoczynać na pół godziny przed Mszą św. dla dorosłych. Będzie to czas adoracji i wspólnej modlitwy.
4. Sprzedaż palm. Dzieci z naszej parafii przygotowały palemki wielkanocne, które będą rozprowadzane w sobotę i w niedzielę podczas rekolekcji. Dochód ze sprzedaży palm będzie przeznaczony na wyjazdy wakacyjne dziećmi.
5. Dekoracja Grobu Pańskiego. W ubiegłym roku w IV niedzielę Wielkiego Postu oraz w Niedzielę Palmową zbieraliśmy ofiary do puszek na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego. Te ofiary składają zazwyczaj te same osoby, dlatego w tym roku, będą one zbierane tylko w Niedzielę Palmową.