1. Bogu niech będą dzięki za błogosławiony czas rekolekcji, które pozwolił nam przeżyć. Księdzu kan. Grzegorzowi Mierzejewskiemu serdecznie dziękujemy za dar modlitwy, świadectwo wiary i słowo Boże do nas głoszone.
  • Dziękujemy Wam, Siostry i Bracia, za Waszą obecność, modlitwę, czas spędzony przed Najświętszym Sakramentem. Dziękujemy Kołom Różańcowym oraz Apostolstwu Dobrej Śmierci za prowadzenie modlitwy, która towarzyszyła spowiedzi podczas adoracji. Dziękujemy zespołom muzycznym, chórowi, scholi, lektorom, ministrantom – za pomoc w godnym przeżywaniu liturgii.
  • Serdecznie dziękujemy za wszelkie dary ofiarowane na stół rekolekcyjny. Bóg zapłać!
  • Panu Krzysztofowi Kruszewskiemu dziękujemy za pomoc w uporządkowaniu terenu parafialnego przed rekolekcjami.
  1. Droga Krzyżowa. W najbliższy piątek dwie dogi krzyżowe: tradycyjna o g. 17.00, następnie Msza św., po której wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Jej trasa liczy 40 km. Zapisywać się można za pośrednictwem strony internetowej www.edk.org.pl.
  2. Odwiedziny chorych. Najbliższa sobota to pierwsza sobota miesiąca. O 8.30 odmówimy różaniec, następnie Msza św. Wspólnot – za wstawiennictwem Matki Bożej będziemy modlić się w int. wszystkich wspólnot parafialnych. Po Mszy św. udamy się do chorych. Prosimy o zgłaszanie osób, które nie mogą przybyć do kościoła, a chciałyby przeżyć najbliższe Święta Wielkanocne pojednane z Bogiem.
  3. Kwiaty do Grobu Pańskiego. W Niedzielę Palmową po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego.
  4. Niedziela Palmowa. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej zwana Palmową. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Św. Eucharystię o godz. 10.00 rozpoczniemy uroczystą procesją z palmami wokół świątyni. Przygotowane przez siebie palemki rozprowadzają przed kościołem dziewczęta ze scholi parafialnej.
  5. Intencje.
  6. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu nasza wspólnota parafialna pożegnała ś. p. Mariannę Cichewicz i Wojciecha Tadeusza Sokołowskiego. Niech Dobry Bóg przyjmie ich do chwały nieba: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie