Ogłoszenia parafialne, III n. wielkanocna 23 kwietnia 2023r.
1. Dobiegają końca prace nad dużą, drewnianą altaną, która będzie przeznaczona dla grup parafialnych – zwłaszcza dla dzieci i młodzieży naszej parafii. Mamy nadzieję, że pomoże integrować nasze środowisko i będzie służyć przez długie lata.
Dzięki życzliwości i zaangażowaniu wielu dobrych ludzi udało się zredukować koszt tej inwestycji. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tym pomogli:
– przede wszystkim panu Andrzejowi Zglenickiemu za całościowe, nieodpłatne wykonanie altany;
– za pomoc w pracach panu Grzegorzowi Grabiarz wraz z synem, oraz panu Grzegorzowi Gryszpanowiczowi;
– panu Sebastianowi Kamińskiemu za ofiarowanie drewnianych słupów na przypory i zaangażowanie w prace;
– panu Tadeuszowi Cichockiemu za udostępnienie sprzętu, wszelkie wsparcie i pomoc;
– państwu Alicji i Grzegorzowi Dobaczewskim oraz panom: Markowi Lewandowskiemu i Krzysztofowi Brudzyńskiemu dziękujemy za okazane wsparcie.
Tak naprawdę – bardzo wiele osób zaangażowało się w to dzieło. To świadczy o poczuciu odpowiedzialności za wspólnotę, którą jesteśmy. Serdecznie za to dziękujemy. Czeka nas jeszcze zabezpieczenie drewna i ułożenie kostki w altanie. Będziemy wdzięczni za pomoc w tych pracach.
• Bardzo dziękujemy państwu Irenie i Bogdanowi Pietruszewskim za ofiarowanie środków ochrony roślin niezbędnych do utrzymania porządku na naszym cmentarzu i wokół kościoła.
2. Dzień modlitwy o urodzaje. We wtorek, w święto Św. Marka Ewangelisty, przeżywamy Dzień modlitwy o urodzaje. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pracujących na roli.
3. Pielgrzymka „Śladami św. Jana Pawła II”. Pielgrzymka wyruszy w piątek 28. kwietnia o g. 5.00 rano (nie o 6.00, jak było zapisane w planie!) spod kościoła parafialnego. Bardzo prosimy, aby pamiętać o zabraniu ze sobą dowodów osobistych (oraz legitymacji).
6. Intencje.