1. Dziękujemy uczestnikom pielgrzymki parafialnej „Śladami Jana Pawła II” za wspólny wyjazd i modlitwę.
2. Nabożeństwo majowe. Jutro rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie, w dni powszednie, na godz. 18.00.
3. Uroczystość Matki Bożej, Królowej Polski. W środę, 3 maja, przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. będą sprawowane o g. 9.00; 11.00 i 17.00. Podczas Mszy św. o g. 11.00, za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Floriana, modlić się będziemy w intencji Ochotniczej Straży Pożarnej. Nabożeństwo majowe po Mszy św. o g. 11.00.
4. Pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca.
– W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i nabożeństwo majowe. Spowiedź pół godziny przed Mszą św. – od. g. 17.30.
– W sobotę różaniec o godz. 8.30, następnie „Msza Wspólnot” – za wstawiennictwem Matki Najświętszej, modlimy się za osoby należące do wspólnot parafialnych. Po Eucharystii udamy się z Komunią św. do chorych.
– W niedzielę o g. 11.15 różaniec, po Sumie adoracja i Procesja Eucharystyczna. Serdecznie zapraszamy asystę procesyjną.
5. Kancelaria parafialna. W poniedziałek 1 maja kancelaria nieczynna ponieważ spowiadamy w parafii Gumino – Kucice, która przezywa Misje Święte.
6. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu nasza wspólnota pożegnała śp. Mariusza Piotrowskiego oraz śp. Józefę Helenę Sadowską. Bóg zapłać rodzinie zmarłej Józefy Heleny Sadowskiej za decyzję, aby uczestnicy pogrzebu zamiast kwiatów mogli złożyć ofiary na potrzeby kościoła. Złożono na ten cel 410 zł.
Prośmy Boga, aby zmarłych przyjął do chwały nieba. Wieczny odpoczynek…