1. Podziękowania. Bardzo dziękujemy Panu Tadeuszowi Cichockiemu za pomoc w porządkowaniu terenu parafialnego.
2. Nabożeństwo majowe. Zapraszamy na spotkania z Maryją codziennie, w dni powszednie, na godz. 18.00.
3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej. Jutro na g. 19.00 zapraszamy na spotkanie Parafialną Radę Duszpasterską.
4. Nabożeństwo Fatimskie. W najbliższą sobotę, 13 maja, przypada wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy na różaniec i nabożeństwo połączone z majowym na g. 20.00. Pamiętajmy, aby na procesję zabrać ze sobą świece.
5. Bierzmowanie. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższą niedzielę po Mszy św. o g. 17.00.
6. Alby do Pierwszej Komunii. W zakładzie krawieckim P. Gawlińskiej przy ul. Leśnej 44, można już odbierać alby komunijne.
7. Uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, przeżywamy w dniu jutrzejszym. Już dzisiaj jednak chcemy otoczyć modlitwą ks. kan. Stanisława Gutowskiego, który będzie przeżywał swój dzień patronalny. Niech św. Biskup Męczennik wyprasza dla księdza Kanonika wszelkie potrzebne łaski i opiekę Najwyższego Kapłana Jezusa Chrystusa. Szczęść Boże!
10. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu nasza wspólnota pożegnała śp. Helenę Masiak oraz śp. Matyldę Cichocką. Prośmy Boga, aby zmarłe przyjął do chwały nieba. Wieczny odpoczynek…