1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w godnym przygotowaniu tego wydarzenia.
2. Biały Tydzień. Dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Jezusa w Komunii Świętej zapraszamy od poniedziałku do środy na Mszę św. o g. 18.00 w ramach Białego Tygodnia.
3. Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego odbędzie się w poniedziałek 5 czerwca o g. 18.45. – Spowiedź dzieci i ich rodzin: w środę – klasa 3a i klasa 3b; w piątek – klasa 3c o g. 16.30.
Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego przeżyjemy w najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.45.
4. Nabożeństwo czerwcowe. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę po Sumie o g.11.45.
5. Boże Ciało. W najbliższy czwartek, 8 czerwca, uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o g. 8.00; 10.00, 11.45 i 17.00. Po Mszy św. o g. 11.45 wyruszymy z procesją do czterech ołtarzy, aby wyznać naszą wiarę i zaprosić Chrystusa do naszego życia.
Zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy, podobnie jak w latach poprzednich: przy domach p. Leśniewskich, blokach, Państwa Dąbrowskich i Państwa Siejka.
Zapraszamy asystę procesyjną, wszystkie grupy parafialne, dzieci komunijne, wszystkich, którzy pragną, aby Bóg był obecny w ich codziennym życiu. Druhów strażaków tradycyjnie prosimy o zabezpieczenie trasy i zaangażowanie w procesję.
6. Zapowiedzi. Związek małżeński pragną zawrzeć:
– Robert Goszczycki i Maja Zielaskiewicz par. tut. – zap. druga.
– Jakub Baszanowski par. Sępólno Krajeńskie i Wiktoria Wrońska par. tut. – zap. druga
7. Intencje.
8. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Kraśniewską i Leokadię Stanisławę Pawelską. Niech Bóg obdarzy je łaską nieba. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…