1. Nabożeństwo Fatimskie. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy w czwartek 13 lipca na Nabożeństwo Fatimskie na g. 20.00. Odmówimy różaniec i oddamy nas samych, nasze rodziny, parafię, i Ojczyznę w opiekę Matce Bożej Fatimskiej. Podczas nabożeństwa będzie udzielona Komunia Święta. Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą świec na procesję fatimską.
2. Nabożeństwa stałe. Zapraszamy na nabożeństwa w naszej parafii: w środę po Mszy św. wieczorowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki na pół godziny przed Mszą św. wieczorową adoracja Najświętszego Sakramentu.
3. Msza św. z udziałem dzieci. Przypominamy, że także w czasie wakacji sprawowana jest Msza św. ze słowem skierowanym do najmłodszych. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na niedzielne spotkanie z Panem Jezusem o g. 10.00.
4. Pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Spotkanie organizacyjne dla zainteresowanych odbędzie się w niedzielę 16 lipca po Mszy św. o g. 17.00, w salce katechetycznej.
5. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Elżbietę Prusińską i Marylę Zielińską. Bóg zapłać uczestnikom pogrzebu śp. Elżbiety Prusińskiej, którzy na prośbę rodziny, zamiast kwiatów złożyli ofiary na kościół 840 zł.
Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie….