1. Bardzo dziękujemy Pani Jadwidze Kowalskiej za kwiaty ofiarowane do figury Matki Bożej Fatimskiej.
2. Spotkanie Parafialnej Rady Gospodarczej. W najbliższą sobotę 22 lipca zapraszamy na spotkanie Radę Gospodarczą na godzinę 16.00 do sali katechetycznej.
3. Poświęcenie pojazdów. 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa – Patrona kierowców. W związku z tym w najbliższą niedzielę po każdej Mszy św. będą świecone pojazdy mechaniczne. W ten sposób chcemy modlić się i prosić św. Krzysztofa o opiekę dla wszystkich podróżujących. Tradycyjnie zbierane przy tej okazji ofiary przekażemy na środki transportu dla misjonarzy.
4. Pielgrzymka duchowa. Osoby, które chcą wziąć udział w pielgrzymce duchowej i towarzyszyć swoją modlitwą pieszym pielgrzymom wędrującym na Jasną Górę, mogą zgłaszać swój udział w zakrystii, gdzie otrzymają modlitewniki Pielgrzyma Duchowego.
5. Śmieci cmentarne. Prosimy, aby nie wyrzucać śmieci naprzeciw bramy cmentarnej: to nie jest teren parafialny. Przy cmentarzu są dwa kontenery przeznaczone na śmieci. Umieszone zostały na terenie parafialnym: za szlabanem, miedzy ogrodzeniem cmentarza a zakładem Pawrol. Mamy nadzieję, że takie umiejscowienie kontenerów pomoże ograniczyć wyrzucanie do nich śmieci, które nie pochodzą z cmentarza. Bardzo dziękujemy za zrozumienie problemu.