1. Podziękowania. Bóg zapłać rodzinie z Rzewina za wpłaconą na konto darowiznę na cele parafialne wysokości 200 złotych.
  2. Pielgrzymka rowerowa. Wczoraj, po Mszy św., wyruszyła na Jasną Górę pielgrzymka rowerowa z naszej parafii. Pamiętajmy o pielgrzymach w naszych modlitwach.
  3. Apel Jasnogórski. W tym tygodniu, codziennie, na g. 20.30 zapraszamy do naszego kościoła na Apele Jasnogórskie, podczas których łączyć się będziemy duchowo z pielgrzymami naszej diecezji wędrującymi przed oblicze Czarnej Madonny. Podobnie, jak w ubiegłym roku, przy wejściu do kościoła wystawiony zostanie koszyczek, do którego możemy wrzucać nasze intencje, prośby i podziękowania, które zawierzymy Matce Najświętszej. W niedzielę, 13 sierpnia, wieczorny Apel będzie połączony z Procesją Fatimską.
  4. Pielgrzymka do Sierpca. Jak co roku przez Baboszewo wędrować będą pielgrzymi z Płońska do Sierpca. Gościć ich będziemy w najbliższą sobotę 12 sierpnia ok. godz. 10.15. Gdyby ktoś chciał i mógł powitać pielgrzymów ciastem, kanapką czy też dobrym słowem i modlitwą – serdecznie zapraszamy.