1. Serdecznie dziękujemy Panu Bogdanowi Pietruszewskiemu za sfinansowanie renowacji ofiarowanych wcześniej pięknych krzeseł, które będą służyły w naszym kościele jako miejsce przewodniczenia.
– Dziękujemy Państwu Joannie i Krzysztofowi Brudzyńskim za ufundowanie kiełbasy na ognisko dla dzieci i młodzieży na jutrzejszy spływ kajakowy.
– Bóg zapłać za ofiary złożone w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny na pomoc dla Słowenii.
2. Spływ Kajakowy dla dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież z grup parafialnych: scholi, ministrantów, oazy zapraszamy już jutro na spływ kajakowy, który połączony z Eucharystią, rozpocznie nowy rok formacyjny. Chcemy razem z Panem Jezusem, dla którego śpiewamy i któremu służymy, zakończyć wakacje i wejść w nowy rok szkolny. Wyjazd spod kościoła o g. 8.45, powrót do Baboszewa ok. g. 17.00.
3. Odpust parafialny. W sobotę 26 sierpnia przeżywać będziemy Odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej. Kazania wygłosi ks. Tomasz Markowicz, proboszcz par. pw. św. O. Pio w Płońsku. Ofiary składane na tacę podczas wszystkich Mszy św. przekażemy na budowę nowego kościoła. Zapraszamy na Msze św. o g. 9.00, 11.00 oraz 18.00. Po sumie o g. 11.00 procesja z Najświętszym Sakramentem. Z góry dziękujemy za obecność asyście procesyjnej.
4. Dożynki. Tegoroczne dziękczynienie za plony będziemy przeżywać w niedzielę 3 września. Mszy św. o g. 11.45 będzie przewodniczył ks. Biskup Mirosław Milewski. Podczas Eucharystii będziemy się modlić w intencji rolników naszej parafii i gminy. Prosimy o przygotowanie wieńców dożynkowych lub koszy z plonami ziemi. Kosze można będzie zabrać w ciągu tygodnia z kruchty kościoła.
5. Pielgrzymka do Lichenia. Na sobotę 23 września planujemy pielgrzymkę do Lichenia. Koszt wyjazdu to 90 zł. W tej cenie mieści się autokar, przewodnik oraz ubezpieczenie. Program wyjazdu będzie można odebrać w przyszłą niedzielę. Zapisywać można się w zakrystii oraz
w kancelarii parafialnej.
6. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Reginę Plichtę. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…