1. Podziękowania. Za nami dożynki gminno-parafialne. Jeszcze raz wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w ich przygotowanie.

2. „Niedziela z Przyjacielem”. Dzisiaj na Mszę św. o g. 11.45 zapraszamy dzieci i młodzież z grup parafialnych i wszystkich, którzy chcieliby należeć do scholi, ministrantów, Oazy czy zespołu muzycznego. W czasie Mszy św. zostaną poświęcone plecaki i przybory szkolne uczniów klas pierwszych. Po Eucharystii zapraszamy na wspólny posiłek i zabawę na placu parafialnym za plebanią. Dziękujemy Panu Hubertowi Grali za ofiarowane pieczywo i wszystkim, którzy pomogli w organizacji spotkania.

3. Nabożeństwo Fatimskie. W środę 13 września na g. 20.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Podczas nabożeństwa będzie udzielona Komunia Święta.

4. Bierzmowanie. W sobotę spotkaliśmy się z kandydatami do bierzmowania. Nieobecnych oraz tych, którzy mieli pewne zaległości zapraszamy na dodatkowe spotkanie w czwartek 14 września na g. 19.00 do salki katechetycznej.

5. Dzień patronalny Apostolstwa Dobrej Śmierci. W piątek 15 września, we wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, zapraszamy na różaniec Apostolstwa Dobrej Śmierci na g. 17.00 oraz na Mszę św. w intencji wspólnoty o 17.30.

6. Wieczór Uwielbienia. Także w piątek, na Mszę św. o g. 18.00 oraz Wieczór Uwielbienia z modlitwą wstawienniczą zaprasza Domowy Kościół oraz Odnowa w Duchu Świętym.

7. Pielgrzymka dzieci i młodzieży do Rostkowa. W sobotę 16 września dzieci i młodzież naszej diecezji pielgrzymować będą do Przasnysza i Rostkowa. Posługę muzyczną podczas pielgrzymki będzie pełnić nasza schola parafialna „Perełki” oraz zespół młodzieżowy „Semper Fi”. Jeśli ktoś spoza scholi chciałby wyruszyć na pielgrzymkę do Rostkowa prosimy o zgłaszanie się do ks. Dawida. Koszt wyjazdu dla osób spoza scholi i zespołu to 20 zł. Wyjazd spod kościoła o g. 7.30.

8. Pierwsza Komunia Święta. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziców.

9. Rekolekcje kerygmatyczne. W dniach 13-15 października organizujemy trzydniowe rekolekcje kerygmatyczne. Kerygmatyczne – czyli takie, które mogą nam pomóc osobiście spotkać Jezusa, doświadczyć działania i miłości Żywego i Prawdziwego Boga. Będą to wieczorne spotkania, które poprowadzi ks. Piotr Gadomski. W ramach przygotowania do tych rekolekcji, ks. Piotr przeżyje z nami najbliższą niedzielę i będzie głosił słowo Boże.