Dzisiaj Słowo Boże miał głosić w naszej parafii ks. Piotr Gadomski, diecezjalny moderator Oazy, który w dniach 13-15 października będzie prowadził dla naszej wspólnoty rekolekcje kerygmatyczne. Niestety z powodu choroby nie mógł do nas przybyć.
1. Podziękowania. Wczoraj grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii uczestniczyła w pielgrzymce do Przasnysza i Rostkowa. Schola „Perełki” i zespół „Semper Fi” pełniły posługę muzyczną. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, organizatorom i opiekunom za pomoc w uczczeniu św. Stanisława Kostki.
2. Pamiątki uczestnictwa we Mszy św. Dzisiaj dzieci obecne w kościele otrzymają książeczki, do których będą wklejać wizerunki świętych otrzymywane w kolejne niedziele. Na końcu książeczki znajdują się paski do wycięcia z pytaniami dotyczącymi opisywanych osób. Po wycięciu paseczka na daną niedzielę na jego odwrocie trzeba zapisać odpowiedź na zadane pytanie, podpisać się i wrzucić kartkę do koszyczka w Kościele. Na koniec Mszy św. z udziałem dzieci o g. 10.00 będzie losowany nasz parafialny króliczek.
2. Odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.
3. Bierzmowanie. W ramach ostatniego etapu przygotowań do bierzmowania zapraszamy kandydatów na próbę w czwartek na g. 19.00.
4. Pielgrzymka do Lichenia. W najbliższą sobotę 23 września odbędzie się parafialna pielgrzymka do Lichenia. Wyjazd spod kościoła o g. 5.15. Osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa poprzez przekazanie potrzebnych danych i uiszczenie opłaty.
5. Intencje.
6. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu Bóg wezwał do siebie: śp. Apolonię Strzegowską. Niech obdarzy ją łaską nieba: Wieczny odpoczynek…