1. Podziękowania.
– Wczoraj przeżyliśmy parafialną pielgrzymkę do Lichenia. Bóg zapłać uczestnikom za wspólną modlitwę i ofiarę złożoną na zakup nowego kociołka do wody święconej i kropidła.
– Bardzo dziękujemy Państwu Edycie i Jackowi Pomianowskim za kwiaty ofiarowane do kościoła.
– Bóg zapłać za złożone w tym tygodniu ofiary na kościół: rodzina z Cieszkowa Starego 200 zł, rodzina z Baboszewa 800 zł oraz rodzina z Rzewina 200 zł wpłacone na konto parafialne.
2. Spotkanie dla kandydatów do Ruchu Światło-Życie. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. na g. 18.00 zapraszamy do salki parafialnej dzieci i młodzież zainteresowane formacją oazową. Oaza to prawdopodobnie najlepszy wybór dla młodych ludzi, którzy szukają przyjaźni z Bogiem i drugim człowiekiem i chcą pracować nad swoją wiarą i swoim człowieczeństwem.
3. ,,Koronka do Bożego miłosierdzia na ulicach miast świata”. Akcja ta odbywa 28 września w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćko, spowiednika św. Faustyny. Wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w modlitwę zapraszamy w czwartek, o godz. 15:00, pod pomnik św. Jana Pawła II przy naszym kościele.
4. Bierzmowanie. W najbliższą sobotę podczas Mszy św. o g. 11.00 młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Mszy św. będzie przewodniczył Bp Roman Marcinkowski. Kandydatów zapraszamy na próbę we wtorek na g. 18.30 oraz w czwartek razem ze świadkami także na 18.30. Do spowiedzi można przystąpić każdego dnia na pół godziny przed Mszą św. poranną i popołudniową. Dodatkowo będzie możliwość spowiedzi w piątek o g. 16.00.
5. Różaniec. W najbliższą niedzielę rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Jest to jednocześnie pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na różaniec o g. 11.15. Po sumie ostatnia w tym roku procesja eucharystyczna. Serdecznie zapraszamy asystę procesyjną. Od następnego tygodnia różaniec codziennie o g. 16.30. W poniedziałki, wtorki i piątki zapraszamy na różaniec dzieci.
6. Rada Duszpasterska. W poniedziałek 2 października na g. 19.00 zapraszamy na spotkanie Parafialną Radę Duszpasterską.
7. Pielgrzymka do Smardzewa. W sobotę 7 października w Smardzewie odbędzie się VIII Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca. Mszy św. o g. 11.15 będzie przewodniczył ks. bp. Piotr Libera.
8. Kalendarz Rolników. W zakrystii można nabyć nowy Kalendarz rolników w cenie 36 zł.