Ogłoszenia, XXVI Niedziela Zw. 1 października 2023r.

1. Wczoraj przeżyliśmy bierzmowanie. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli godnie przeżyć tę uroczystość: młodzieży, rodzicom, świadkom. Dziękujemy animatorom grup, którzy przygotowywali młodzież do tego wydarzenia.
Dziękujemy zespołowi muzycznemu Semper Fi oraz wszystkim ministrantom. Dziękujemy Panu Andrzejowi Oszmańskiemu wraz z rodziną za przygotowanie naszej świątyni.
– Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół: z Baboszewa 300 zł i z Brześcia 100 zł.
2. Różaniec. Zapraszamy na różaniec codziennie na g. 16.30. Po różańcu Msza św. W poniedziałki, środy i piątki w sposób szczególny zapraszamy dzieci. Na koniec miesiąca przeżyjemy wspólnie Bal Wszystkich Świętych.
3. Rada Duszpasterska. Jutro na g. 19.00 zapraszamy na spotkanie Parafialną Radę Duszpasterską.
4. Pierwszy piątek. W najbliższy piątek, w ramach adoracji, modlić się będziemy na różańcu o g. 16.30. W trakcie modlitwy będzie możliwość spowiedzi.
5. Pielgrzymka do Smardzewa. W pierwszą sobotę miesiąca, 7 października, weźmiemy udział w Diecezjalnej Pielgrzymce Kół Żywego Różańca do Smardzewa. W związku z wyjazdem nie będzie różańca i Mszy św. o godz. 8.30. Wyjazd do Smardzewa spod kościoła o g. 9.15. Na różaniec w sobotę do naszego kościoła zapraszamy na g. 16.30.
6. Odwiedziny chorych. W sobotę od g. 9.00. udamy się z Komunią św. do chorych.
7. Pielgrzymka do Medjugorie. W dniach 27 kwietnia – 5 maja 2024 roku planujemy pielgrzymkę do Medjugorie. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do zakrystii.
8. Rekolekcje kerygmatyczne. W dniach 13-15 października przeżyjemy rekolekcje kerygmatyczne. Będą to trzy wieczorne spotkania, które poprowadzi ks. Piotr Gadomski.
9. Dzień skupienia dla rodziców dzieci zaangażowanych w grupy parafialne. W ramach naszych rekolekcji kerygmatycznych zapraszamy wszystkich rodziców dzieci i młodzieży ze scholi, Oazy, ministrantów – na „Dzień skupienia”, który przeżyjemy w sobotę 12 października. Rozpocznie się o g. 10.00 wspólną adoracją, następnie będziemy mogli wysłuchać katechezy tematycznej, po której weźmiemy udział w Eucharystii. Na koniec zapraszamy obecnych na kawę i ciastko – jeśli pogoda pozwoli to pod wiatą, jeśli nie to w sali katechetycznej.
10. Intencje
11. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu Pan Bóg wezwał do siebie śp. Krystynę Malechowską. Niech obdarzy ją łaską nieba: Wieczny odpoczynek…