1. Podziękowanie. Bardzo dziękujemy Kołom Różańcowym naszej parafii, które złożyły ofiarę na Kościół wysokości 1000 zł.
2. Nabożeństwa.
– Do czwartku włącznie zapraszamy na różaniec na g. 16.30.
– W piątek 13 października, wieczornym Nabożeństwem Fatimskim o g. 19.00, rozpoczniemy trzydniowe Rekolekcje Ewangelizacyjne.
– W sobotę 14 października na g. 10.00 zapraszamy wszystkich rodziców dzieci i młodzieży ze scholi, Oazy, ministrantów, Zespołu Muzycznego – na „Dzień skupienia”. Rozpocznie się wspólną adoracją w kościele, następnie będziemy mogli wysłuchać katechezy tematycznej, po której razem z dziećmi i młodzieżą weźmiemy udział w Eucharystii. Na koniec zapraszamy obecnych na kawę i ciastko – jeśli pogoda pozwoli to w naszej altanie, jeśli nie to w sali katechetycznej.
– Różaniec w sobotę o g. 19.00 połączony z nabożeństwem i katechezą ewangelizacyjną.
– W niedzielę przeżywamy Dzień Dziecka Utraconego. Różaniec odmówimy na cmentarzu przy grobie Dziecka Utraconego o g. 16.00. Nasze rekolekcje zakończymy wieczorną Eucharystią i adoracją o g. 17.00.
W czasie spotkań rekolekcyjnych dla dzieci będzie zorganizowana opieka w sali katechetycznej.
3. Dzień Edukacji Narodowej. W tym tygodniu będziemy obchodzić Dzień Nauczyciela. Wszystkim pracownikom Oświaty życzymy wytrwałości i mocy Ducha Świętego. W intencji dyrekcji, nauczycieli, pracowników Szkół w Baboszewie i Mystkowie, oraz wszystkich nauczycieli z naszej parafii, odprawimy Mszę św. w piątek 13 października o g. 8.15. Będziemy się modlić także za zmarłych pracowników i uczniów naszych szkół.
4. Pierwsza Komunia Święta. Za tydzień III niedziela miesiąca. Po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców oraz dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
6. Dzień papieski. W najbliższą niedzielę, 15 października, obchodzimy Dzień Papieski. W tym dniu w całej Polsce, także w naszej parafii, będą zbierane ofiary do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera uzdolnioną młodzież z uboższych rodzin.
7. Intencje
8. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu Bóg wezwał do siebie: śp. Mariana Staniszewskiego. Niech obdarzy go łaską nieba: Wieczny odpoczynek…