1. Podziękowanie.
– Bardzo dziękujemy za pomoc i opiekę nad dziećmi ze scholi podczas wieczoru filmowego oraz nad młodzieżą z Zespołu Muzycznego podczas wyjazdu do Płocka na kręgielnię. Bez zaangażowania i poświęcenia wielu dobrych ludzi, tego typu wydarzenia duszpasterskie byłyby niemożliwe do zrealizowania. Dlatego jeszcze raz: wielkie Bóg zapłać!
– Dziękujemy wszystkim, którzy porządkując groby na cmentarzu, starają się segregować śmieci i składują tzw. śmieci gnilne (żywe kwiaty, ziemię z doniczek) obok kontenera. W sposób szczególny dziękujemy tym, którzy zabierają odpady do domu. Bóg zapłać za tę formę wsparcia okazywaną wspólnocie parafialnej.
2. Tydzień misyjny. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać modlitwą i wsparciem materialnym tych, którzy głoszą Chrystusa na wszystkich kontynentach świata. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje. Bóg zapłać.
3. Słodka Niedziela. Dzieci i młodzież z Oazy zapraszają po Mszy św. na z ciasto i watę cukrową. Zebrane przy tej okazji środki przeznaczą na swoją wyjazdy formacyjne.
4. Bal wszystkich Świętych. Już za tydzień, w niedzielę 29 października przeżyjemy Bal Wszystkich Świętych. Dzieci zapraszamy najpierw na g. 10.00 na Mszę św. Poznamy wówczas szczegóły popołudniowego spotkania. Bal rozpocznie się o g. 15.00 w naszym kościele, następnie w barwnym korowodzie „świętych” przejdziemy do sali, w której odbędzie się druga część świętowania. Oczywiście pamiętamy o tym, aby każdy postarał się o strój świętego, o którym będzie coś wiedział – przypominam o konkursie na najlepsza prezentację wybranego Świętego. Regulamin konkursu możemy znaleźć na stronie internetowej i na FB
5. Uroczystość Wszystkich Świętych. W środę 1 listopada obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą sprawowane o godzinie 9:00 w kościele i o godz. 11:30 na cmentarzu. Z Kościoła wyruszymy z procesją o g. 11.00, następnie w procesji żałobnej wokół cmentarza modlić się będziemy za zmarłych polecanych Bogu w wypominkach „jednorazowych”. Po procesji zostanie odprawiona Eucharystia w intencji zmarłych parafian i wszystkich zmarłych z tegorocznych wypominek.
6. Dzień Zaduszny. W środę 2 listopada Dzień Zaduszny, czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze o godz. 9:00, 11:30, i 17:00. W Dzień Zaduszny o godz. 16:00 zapraszamy na cmentarz na różaniec w intencji naszych zmarłych.
7. Intencje
8. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Marka Makowskiego, Zdzisława Baranowskiego, Zofię Orłowską i Krystynę Salamońską. Wieczny odpoczynek…