1. Podziękowania. Bardzo dziękujemy wszystkim grupom parafialnym, które w październiku prowadziły różaniec w naszym kościele.
Dziękujemy dzieciom, które w różańcu uczestniczyły. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o g. 10.00 zostanie rozstrzygnięty konkurs różańcowy dla najmłodszych.
2. Bal Wszystkich Świętych. Tydzień temu przeżyliśmy Bal Wszystkich Świętych. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować to wydarzenie. W sposób szczególny dziękujemy naszym sponsorom: Państwu Grażynie i Grzegorzowi Pawlak, Państwu Jadwidze i Sebastianowi Kamińskim, Panu Hubertowi Grali oraz Pani Bożenie Jąderko. Za zaangażowanie i organizację dziękujemy Pani Agnieszce Żukowskiej oraz rodzicom ministrantów i dzieci ze scholi, którzy ją wspierali.
3. Święto Niepodległości. 11 listopada w sobotę będziemy obchodzić Święto Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o g. 10:00. Po Mszy św. zapraszamy na koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego chóru oraz Zespołu Muzycznego Semper Fi. Następnie przejdziemy na cmentarz, gdzie na grobie nieznanego żołnierza zostaną złożone kwiaty.
Wieczorem planowaliśmy wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Ponieważ jednak w tym dniu nasze baboszewskie Koło Gospodyń Wiejskich świętuje pierwszą rocznicę powstania, dlatego Wieczór Patriotyczny odbędzie się w innym terminie.
4. Wypominki. Od przyszłej niedzieli będziemy modlić się za zmarłych z wypominek zgłoszonych w tym roku. Gdyby zdarzył się jakiś błąd w nazwisku, brak jakiejś osoby, bardzo prosimy o informację.
5. Odpust zupełny. Do 8 listopada za cierpiących w czyśćcu możemy ofiarować odpust zupełny. Warunkiem jest pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji oraz spełnienie zwykłych warunków odpustu (stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do grzechu, przyjęcie Komunii św., modlitwa w intencjach Ojca Świętego).
6. Nabożeństwa. Zapraszamy na nabożeństwa stałe w naszej parafii: w środę po Mszy św. wieczorowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki na pół godziny przed Mszą św. wieczorową adoracja Najświętszego Sakramentu.
7. Zapowiedzi. Związek małżeński pragną zawrzeć: Jacek Rabel par. Świetych Apostolów Jana i Pawła w Warszawie i Dorota Teresa Gołdon par. tut. – zap. druga.

9. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu Bóg wezwał do siebie: śp. Antoniego Lutomirskiego. Dziękujemy Rodzinie zmarłego, która poprosiła, aby uczestnicy pogrzebu zamiast kwiatów złożyli ofiary na potrzeby parafii. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy złożyli 505 zł. Niech Bóg obdarzy śp. Antoniego łaską nieba: Wieczny odpoczynek…