1. Podziękowania.
– Bóg zapłać ks. Bogdanowi Kołodziejskiemu, który głosi dzisiaj w naszej parafii Słowo Boże. Po Mszy św. wieczorowej, ks. Bogdan wraz Diakonią Modlitwy Diecezji Płockiej poprowadzi w naszym kościele Wieczór Uwielbienia, na który serdecznie zapraszamy. Modlitwa rozpocznie się ok. g. 18.00.
– Bardzo dziękujemy za pomoc i opiekę nad ministrantami podczas sobotniego wieczoru filmowego. Dziękujmy wszystkim, którzy włączyli się w organizację wyjazdu ministrantów na mecz piłki nożnej Polska – Czechy w najbliższy piątek 17 listopada.
– Rodzinie z Arcelina dziękujemy za ofiarę na kościół wysokości 200 zł.
– Dziękujemy wszystkim, którzy porządkując groby na cmentarzu, segregują śmieci i składują tzw. śmieci gnilne obok kontenera. Dziękujemy tym, którzy zabierają odpady i dołączają do śmieci domowych, za które płacą niezależnie od ilości, jaką oddają.
2. Wypominki. Od dzisiaj modlimy się za zmarłych z wypominek zgłoszonych w tym roku. Gdyby zdarzył się jakiś błąd bardzo przepraszamy i prosimy, aby to zgłosić.
3. Pierwsza Komunia Święta. Za tydzień III niedziela miesiąca. Po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców oraz dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
4. Bierzmowanie. Za dwa tygodnie rozpocznie się pierwszy etap przygotowania do sakramentu bierzmowania. Młodzież z klas VII i VIII, która chciałaby ten sakrament przyjąć, zapraszamy w niedzielę 26 listopada na spotkanie po Mszy św. o g. 17.00.
5. Zapowiedzi. Związek małżeński pragną zawrzeć: Jacek Rabel par. Świętych Apostołów Jana i Pawła w Warszawie i Dorota Teresa Gołdon par. tut. – zap. trzecia.
6. Intencje
7. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Urszulę Jagodzinską, Aleksandrę Ciarkowską i Ewę Foremską. Wieczny odpoczynek….