1. Podziękowania. Dziękujemy za ofiary złożone przed tygodniem na ogrzewanie naszego kościoła. Złożyliśmy na ten cel 6.743 zł.

Dziękujemy Państwu Grażynie i Grzegorzowi Pawlak, za udostępnienie sali, w której przeżyliśmy spotkanie wigilijne scholi i ministrantów. Dziękujemy rodzicom, którzy pomogli w organizacji spotkania.

  1. Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Już po raz 24. w drugą niedzielę Adwentu poprzez ofiary i modlitwę wspieramy wspólnoty chrześcijan mieszkających za naszą wschodnią granicą. Nie chcemy zbierać ofiar do puszek, dlatego przekażemy na ten cel część dzisiejszej tacy. Bóg zapłać!
  2. Roraty. Na Msze św. o Matce Bożej w Adwencie zapraszamy codziennie o godz. 6:30. Dzieci biorące udział w roratach, w poniedziałki, środy i piątki zapraszamy na śniadania do sali parafialnej.
  3. Schola i ozdoby choinkowe. Po Mszach Świętych dzieci ze scholi będą dzisiaj sprzedawały ręcznie wykonane bombki choinkowe. Dochód przeznaczony jest na potrzeby Perełek.
  4. Świece Caritas można nabywać w zakrystii naszego kościoła: małe w cenie 10 zł, duże 15 zł.
  5. Odwiedziny chorych. W najbliższą sobotę 16 grudnia odwiedzimy chorych. Będzie to okazja do spowiedzi adwentowej. Bardzo prosimy o zgłaszanie osób, których nie odwiedzamy regularnie, a chciałyby skorzystać z posługi sakramentalnej.
  6. Loteria fantowa i Orszak Trzech Króli. 6 stycznia 2024 roku, kolejny już raz będziemy mogli wziąć udział w Baboszewskim Orszaku Trzech Króli. Gościem specjalnym uroczystości będzie ks. Marek Figurski, misjonarz pracujący od 21 lat w Brazylii. Będziemy mogli wesprzeć go naszą modlitwą i ofiarami. Chcemy także zorganizować loterię fantową i pozyskane w ten sposób środki przekazać ks. Markowi. W związku z tym przy bocznym ołtarzu już od jutra będzie wystawiony kosz, do którego możemy składać ewentualne „fanty” – różne przedmioty, które chcielibyśmy przekazać na loterię. Już teraz dziękujemy za włączenie się w tę akcję.
  7. Pierwsza Komunia Św. i Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Św. W tym miesiącu spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej i Drugiej Komunii św. odbędą się podczas rekolekcji, które będziemy przeżywać w dniach 22-24 grudnia.