1. Podziękowania. Dziękujemy za ofiarę na kościół od rodziny z Baboszewa 1000 zł. oraz z Kiełk 500 zł.
 2. Jarmark świąteczny. Dzisiaj od godziny 11.00 do 16.00 Urząd Gminy w Baboszewie zaprasza do udziału w Jarmarku świątecznym, który odbędzie się przy Gminie.
 3. Rekolekcje Adwentowe. W piątek rozpoczynają się w naszej parafii Rekolekcje adwentowe. Plan rekolekcji przedstawia się następująco:

– w piątek Msze św. o g.: 9.00 (Roraty); 11.15 (SP w Baboszewie i Mystkowie), 16.00 i 18.00.

– w sobotę Msze św. o g. 9.00 (chorzy i starsi); 11.00 (dzieci); 16.00 i 18.00.

– w niedzielę Msze św. o g. 8.00; 10.00 i 11.45. Z racji Wigilii nie będzie Mszy św. o g. 17.00.

 • Przed każdą Mszą św. dla dorosłych, będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. Będzie to czas adoracji, modlitwy różańcowej, rachunku sumienia i spowiedzi.
 • Msza św. dla starszych i chorych zostanie odprawiona w sobotę podczas rorat o g. 9.00.
 • Plan rekolekcji jest zawieszony w gablocie przy kościele, na FB oraz stronie internetowej parafii.
 1. Boże Narodzenie. Po tradycyjnej wieczerzy wigilijnej w naszych domach, zapraszamy wszystkich na Pasterkę, aby powitać Nowonarodzonego Jezusa. Ponieważ Wigilia wypada w niedzielę, a jako katolicy jesteśmy zobowiązani do udziału we Mszy św. niedzielnej, którą nie jest Pasterka, wyjątkowo w tym roku nie będzie oddzielnej Pasterki dla dzieci. Sprawować będziemy jedną Mszę św. w nocy o g. 22.00. Na tę Mszę zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Na g. 21.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Młodzieżowego Zespołu Muzycznego Semper Fi.

W poniedziałek pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. według porządku niedzielnego o g. 8.00; 10.00; 11.45 i 17.00.

 1. Msza św. w intencji zmarłych w roku 2022. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto św. Szczepana, na g. 11.45 zapraszamy wszystkich, którzy w kończącym się roku utracili bliską osobę. Będziemy się modlić za zmarłych w roku 2023 – tych, których po raz pierwszy zabraknie przy naszym wigilijnym stole.
 2. Kiermasz fantów misyjnych i Orszak Trzech Króli. 6 stycznia 2024 roku odbędzie się Baboszewski Orszak Trzech Króli. Imprezą towarzysząca będzie kiermasz fantów misyjnych – loteria, której zysk przeznaczymy dla ks. Marka Figurskiego Misjonarza z Brazylii. Przy bocznym jest wystawiony kosz, do którego możemy składać ewentualne „fanty” – książki, zabawki, różne przedmioty, które chcielibyśmy przekazać na kiermasz. Organizatorzy poinformowali wczoraj, ze przy losowaniu będzie można wybrać kategorie nagród, która nas będzie interesowała. Serdecznie dziękujemy za włączenie się w tę akcję.
 3. Opłatek. Poświęcony opłatek wigilijny możemy nabywać u Pana Marcina – naszego Organisty.
 4. Intencje.
 5. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu Pan Bóg wezwał z naszej wspólnoty śp.: Krzysztofa Jacka Rokitnickiego. Niech obdarzy go łaską nieba: Wieczny odpoczynek…