1. Dzień Babci i Dziadka. Podczas Mszy św. o g. 10.00 będziemy gościć mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie, którzy zaprezentują jasełka i wspólnie z nami będą kolędować modląc się o potrzebne łaski dla każdej Babci i Dziadka, przeżywających swoje święto.

Po Mszy św. będzie możliwość zakupu rękodzieła wykonanego przez mieszkańców DPS-u. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego wydarzenia.

  1. Wyjazd dla dzieci z grup parafialnych. W najbliższy piątek grupa dzieci i młodzieży ze scholi, Oazy, ministrantów – wyjeżdża na weekend do ośrodka w Popowie. Wyjazd spod kościoła o g. 15.00, powrót w niedzielę także ok. g. 15.00.
  2. Kurs Przedmałżeński. Osoby, które zamierzają zawrzeć związek małżeński, informujemy, że w niedzielę 4 lutego o g. 15.30 w domu parafialnym przy Parafii św. Maksymiliana w Płońsku rozpoczyna się cykl spotkań dla narzeczonych. Zapisy w tamtejszej kancelarii parafialnej oraz pod tel. 23 662 11 80.
  3. Porządek kolędy:

– Poniedziałek 22.01. od g. 15.00 Blok Spółdzielczy;

Osoby, które z różnych racji nie mogły przyjąć wizyty kolędowej, a chciałyby się spotkać i wspólnie pomodlić, prosimy o informację.

  1. Intencje.