1. W tym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w naszej Parafii. Dziękujemy za miłe przyjęcie w Państwa domach:

– za obecność poszczególnych członków Rodzin, którzy niejednokrotnie musieli włożyć wiele wysiłku w to, aby uczestniczyć w modlitwie Błogosławieństwa Domu i Domowników;

– za dzielenie się swoimi problemami, radościami i spostrzeżeniami;

– za przygotowane posiłki;

– za poświęcony czas tych, którzy wozili nas do poszczególnych miejscowości i domów.

Dziękujemy za wszystkie uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania naszej parafii. Dziękujemy także za złożone przy okazji kolędy ofiary. Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowania przekazuje także Pan Kościelny Andrzej Oszmański. Pan Andrzej bardzo dziękuje za dobre, życzliwe przyjęcie i złożone ofiary.

Za wszelkie dobro, które podczas tej wizyty się dokonało – Bogu i ludziom niech będą dzięki.

  1. Ofiarowanie Pańskie. W piątek 2 lutego przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zgodnie z tradycją jest to ostatni dzień, kiedy śpiewamy kolędy. Msze św. z poświęceniem gromnic o g. 10.00 i 17.00.

Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca, dlatego na pół godziny przed każdą Mszą św., czyli o g. 9.30 i 16.30, adorować będziemy Najświętszy Sakrament. W tym czasie będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

  1. Pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca.

– W sobotę zapraszamy na różaniec o godz. 8.30, po którym odprawimy Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi w intencji wspólnot parafialnych.

Tradycyjnie, po Eucharystii udamy się z Komunią św. do chorych.

W pierwsze soboty miesiąca nie będzie Mszy św. o g. 7.00.

– W niedzielę adoracja i różaniec o g. 11.15.

  1. Ogrzewanie kościoła. Ofiary, które za tydzień złożymy na tacę, będą przeznaczone na zakup oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła.