1. Na zakończenie ferii zimowych grupa dzieci i młodzieży ze wspólnot parafialnych przeżyła weekend w Ośrodku wypoczynkowym w Popowie. Dziękujemy animatorom z Oazy, opiekunom i rodzicom za zaangażowanie i okazaną pomoc.

– Dziękujemy Panom: Andrzejowi Oszmańskiemu i Sławomirowi Łukasiewiczowi za rozebranie żłóbka i choinek i uporządkowanie kościoła.

– Panu Dawidowi Rajczakowi dziękujemy za wymianę zamków i prace stolarskie przy kościele.

  1. Światowy Dzień Chorych. W niedzielę, 11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Dzień ten obchodzony jest jako Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich chorych i cierpiących.
  2. Wyjazdy karnawałowe. W tym roku zamiast balu karnawałowego dla najmłodszych, dziewczynki ze scholi wyjeżdżają w sobotę do Centrum Zabaw w Stróżewu, natomiast ministranci wyjeżdżają w niedzielę na kręgle do Płocka.
  3. Kiermasz ciast i loteria fantowa. W najbliższą niedzielę, po Mszach Świętych, będziemy mieli możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej i kiermaszu ciast, z których dochód będzie przeznaczony na operację dla naszego parafianina – Wiktora. Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli na siebie trud zorganizowania tej akcji.
  4. Nabożeństwa. Zapraszamy na nabożeństwa stałe w naszej parafii: w środę po Mszy św. wieczorowej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki na pół godziny przed Mszą św. wieczorową adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Intencje.