1. Bóg zapłać za złożone przed tygodniem ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Zebraliśmy na ten cel 5462 zł.
  2. Dzisiaj, po Mszach Świętych, możemy wziąć udział w loterii fantowej i kiermaszu ciast, z których dochód przeznaczony jest na operację dla Wiktora. Dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali tę akcję.
  3. Środa Popielcowa, która rozpoczyna w Kościele czas Wielkiego Postu przypada 14 lutego. Msze Święte z posypaniem głów popiołem, o godz. 9:00; 11:00 i 17:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły – jeden posiłek do syta i dwa mniejsze oraz wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Do zachowania postu ścisłego zobowiązani są wierni pomiędzy 18. a 60. rokiem życia. Natomiast wszystkich od 14. roku życia obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Nabożeństwa Wielkopostne. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 17.00 oraz na Gorzkie Żale w każdą niedzielę na godz. 11:30. W czasie Wielkiego Postu wypominkami z g. 11.45 będziemy się modlić przed Mszą św. o g. 17.00.
  5. „Mój dzień dla… OJCZYZNY”. Podobnie, jak w ubiegłym roku podejmujemy inicjatywę pod hasłem: „Mój dzień dla…” Rok temu prosiliśmy Boga w intencji naszych rodzin. W tym roku chcemy prosić za Polskę – naszą ojczyznę. W jaki sposób włączyć się w tę akcję? Chętni mogą w Wielkim Poście ofiarować w tej intencji jeden dzień postu o chlebie i wodzie oraz dowolną modlitwę. Można zadeklarować swój udział w tym dziele i zapisać się na listę, by każdego dnia ktoś z naszej wspólnoty podejmował ten trud. Lista wyłożona jest na bocznym ołtarzu.
  6. Pierwsza Komunia Święta. Za tydzień III niedziela miesiąca. Po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na spotkanie rodziców oraz dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
  7. Intencje.
  8. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.: Krystynę Benz oraz śp. Dorotę Sokołowską. Niech Dobry Bóg obdarzy je chwałą nieba. Wieczny Odpoczynek…