1. Podziękowania.

– Bardzo dziękujemy za ofiary złożone przed tygodniem na operację dla naszego parafianina Wiktora. Zebrano na ten cel 6300zł.

– Panu Stanisławowi Werner dziękujemy za prace przy kościele.

– Każda parafia zobowiązana jest do prowadzenia kroniki parafialnej. Kronika za rok 2023 wyłożona jest do wglądu na bocznym ołtarzu. Dziękujemy panu Aleksandrowi Smagacz, który podjął się prowadzenia tego dzieła.

– Bóg zapłać za ofiary wysokości 200 zł na kościół z Kruszewia i 1000 zł z Mystkowa z przeznaczeniem na zakup nowych lichtarzy ołtarzowych.

  1. Nabożeństwa Wielkopostne. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 17.00 oraz na Gorzkie Żale w każdą niedzielę na godz. 11:30.
  2. „Mój dzień dla OJCZYZNY”. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się w Wielkim Poście ofiarować jeden dzień postu o chlebie i wodzie oraz dowolną modlitwę w intencji naszej Ojczyzny. Wciąż można włączyć się w tę inicjatywę. Lista dla chętnych wyłożona jest na bocznym ołtarzu.
  3. Ekstremalna Droga Krzyżowa”. „Musicie od siebie wymagać” – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. W piątek – 8 marca 2024 r. o g. 19.00 przeżyjemy Mszę św. podczas której będziemy prosić, aby Bóg przyjął intencje tych, którzy wyruszą na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Każdy, kto podejmie to wyzwanie, wyruszy w swoją indywidualną, liczącą 40 km trasę. Można zgłaszać swój udział w tym wydarzeniu. Ideą EDK jest przekształcenie jej w pieszą, liczącą 40 km, nocną wędrówkę w całkowitym milczeniu. Przypominamy, że każdy uczestnik bierze udział w EDK na własną odpowiedzialność, a osoby, które nie ukończyły 18 r.ż. mogą pójść tylko pod opieką dorosłych. Więcej na ten temat na stronie internetowej www.edk.org.pl