1. Podziękowania. Bóg zapłać rodzinie z Rzewina za wpłaconą na konto darowiznę na cele parafialne wysokości 200 złotych.
  2. Peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów. Od wczoraj po wyznaczonych miejscach naszej diecezji pielgrzymują relikwie bł. Rodziny Ulmów. Mieszkańcy dekanatów płońskich zaproszeni są do udziału w nabożeństwie nawiedzenia do Sanktuarium w Czerwińsku 1 marca o g. 18.00.
  3. Pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca.

  – W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa. Spowiedź pół godziny przed nabożeństwem – od. g. 16.30, oraz podczas nabożeństwa. Po Drodze Krzyżowej Msza Św. zakończona Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

  – W sobotę różaniec o godz. 8.30, następnie „Msza Wspólnot” – za wstawiennictwem Matki Najświętszej modlimy się w intencji wszystkich wspólnot parafialnych.

  W niedzielę adoracja i Gorzkie Żale o g. 11.30.

  1. Odwiedziny chorych. Z racji na spowiedzi wielkopostne, w marcu do chorych udamy się wyjątkowo nie w pierwszą sobotę, ale w drugim dniu rekolekcji, czyli w sobotę 16 marca. Bardzo prosimy, aby już zgłaszać osoby, które chciałyby skorzystać z sakramentów świętych.
  2. Pielgrzymka do Medziugorie. W najbliższą niedzielę 3 marca na g. 15.00 do naszego kościoła zapraszamy na spotkanie osoby, które zapisały się na wyjazd do Medziugorie.
  3. Baranki wielkanocne. W zakrystii można nabywać baranki do koszyczka wielkanocnego w cenie 8zł. Dochód z tej akcji Caritas przeznaczony jest dla potrzebujących.
  4. Rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje przeżyjemy w dniach 15-17 marca przed V niedzielą Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. Bogdan Kołodziejski, duszpasterz Szkół Katolickich w Mławie.
  5. Komunikat Kurii Płockiej. W związku z pytaniami dotyczącymi odczytanego przed tygodniem komunikatu Kurii, krótkie wyjaśnienie: komunikat został odczytany w sposób dosłowny, czyli tak, jak polecił przeczytać go ks. Biskup Szymon Stułkowski.