1. Podziękowania. Dziękujemy za ofiarę na kościół z Baboszewa 100 zł.
  2. Nabożeństwa Wielkopostne. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 17.00 oraz na Gorzkie Żale w każdą niedzielę na godz. 11:30.
  3. Rada Gospodarcza. W środę na g. 18.00 zapraszamy na spotkanie Radę Gospodarczą.
  4. Wyjazd dzieci i młodzieży. W najbliższy czwartek zapraszamy scholę parafialną oraz ministrantów na wycieczkę do teatru do Płocka. Wyjazd spod kościoła o g. 15.45. Prosimy, aby być kilka minut wcześniej.
  5. Dzień Kobiet. W piątek, 8 marca, przypada Dzień Kobiet. Wszystkim paniom życzymy Bożego błogosławieństwa, miłości i szacunku od swoich bliskich oraz opieki Matki Najświętszej.
  6. Ekstremalna Droga Krzyżowa. Także w piątek, po Mszy św. o g. 19.00, która będzie sprawowana w intencji uczestników, kolejny raz wyruszy w naszej parafii Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zapisywać się można za pośrednictwem strony internetowej www.edk.org.pl.
  7. Baranki wielkanocne. W zakrystii można nabywać baranki Caritas do koszyczka wielkanocnego w cenie 8zł.
  8. Pierwsza Komunia Święta. Za tydzień po Mszy św. o g. 10.00 w salce katechetycznej pani krawcowa będzie mierzyła dzieci i przyjmowała zapisy na alby. Rodzice zamawiający alby proszeni są o przygotowanie zadatku wysokości 50 zł.
  9. Adoracja Krzyża. 25 marca 2005 r. W życiu Jana Pawła II był to ostatni Wielki Piątek. Wyczerpany przez chorobę Papież przebywał w swojej prywatnej kaplicy, gdzie za pośrednictwem telewizji łączył się duchowo z uczestnikami Drogi Krzyżowej w Koloseum. Przed XIV stacją poprosił o krzyż – zrobił to gestami, ponieważ nie mógł już mówić. A cały świat zobaczył wtedy niesamowity obraz – Jana Pawła II tulącego się jak dziecko do krzyża… Ten sam krzyż, dzięki życzliwości duszpasterzy z parafii pw. św. O. Pio w Płońsku, nawiedzi w najbliższą sobotę naszą parafię. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00, po której będziemy mogli oddać cześć niezwykłej relikwii, jaką jest to drzewo krzyża.