1. Podziękowania. Dziękujemy za modlitwę podczas piątkowej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej oraz wczorajszej adoracji Krzyża Papieskiego. Dziękujemy ks. Tomaszowi Markowiczowi, proboszczowi par. św. o. Pio w Płońsku za udostepnienie nam tej szczególnej relikwii na czas adoracji.
  2. Pierwsza Komunia Święta. Dzisiaj po Mszy św. o g. 10.00 w salce katechetycznej pani krawcowa będzie mierzyła dzieci i przyjmowała zapisy na alby. Rodzice zamawiający alby proszeni są o wpłatę zadatku wysokości 50 zł.
  3. Rekolekcje Wielkopostne. W najbliższy piątek rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Bogdan Kołodziejski, duszpasterz Szkół Katolickich w Mławie. Plan rekolekcji został zamieszczony w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej naszej parafii oraz na FB. Można go także zabrać ze stolika pod chórem. Przypomnę:

– w piątek Msze św. dla dorosłych o g. 10.00; 16.00 i 18.00; Msza św. dla dzieci o g. 11.15;

– w sobotę Msze św. o 9.00 dla chorych, o 11.00 dla dzieci, o 16.00 dla młodzieży, o 18.00 dla dorosłych;

– w niedzielę normalny porządek Mszy św.

Na piątek po Mszy św. wieczorowej, ok. g. 19.00 planujemy Drogę Krzyżową ulicami Baboszewa.

  1. Spowiedź rekolekcyjna. Bardzo prosimy, aby korzystać ze spowiedzi w piątek oraz w sobotę. Spowiedź będzie się rozpoczynać na pół godziny przed każdą Mszą św. dla dorosłych. Będzie to czas adoracji i wspólnej modlitwy.
  2. Odwiedziny chorych. W sobotę od g. 8.30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  3. Sprzedaż palm. Dzieci ze scholi przygotowują palemki wielkanocne, które będą rozprowadzane w sobotę i w niedzielę podczas rekolekcji. Dochód ze sprzedaży palm będzie przeznaczony na wyjazdy wakacyjne dzieci.
  4. Pielgrzymka. W dniach 12-14 kwietnia planujemy pielgrzymkę parafialną „Szlakiem sanktuariów Dolnego Śląska”, podczas której nawiedzimy m.in. Krzeszów, Wrocław, Bardo Śląskie, Duszniki Zdrój, Kamieniec Ząbkowicki. Koszt wyjazdu to 750 zł. Cena obejmuje: ubezpieczenie, noclegi w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Elżbietanek w Dusznikach Zdroju, śniadania i obiadokolacje, przewodnika, bilety wstępu i transport. Po szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu zapraszamy do zakrystii. Przy zapisach prosimy o wpłatę zaliczki wysokości 200 zł, w celu zamówienia biletów wstępu do miejsc, które będziemy zwiedzać.