1. Rekolekcje. Bogu niech będą dzięki za czas rekolekcji, które pozwolił nam przeżyć. Księdzu Bogdanowi Kołodziejskiemu dziękujemy za modlitwę, świadectwo wiary i słowo do nas głoszone.
 • Dziękujemy Wam, Siostry i Bracia, za obecność, modlitwę, czas spędzony przed Najświętszym Sakramentem. Dziękujemy Kołom Różańcowym oraz Apostolstwu Dobrej Śmierci za prowadzenie modlitwy, która towarzyszyła spowiedzi podczas adoracji. Dziękujemy Wspólnocie Domowego Kościoła, Odnowie w Duchu Świętym, Oazie, zespołom muzycznym, scholi, lektorom, ministrantom – za pomoc w przeżywaniu liturgii.
 • Dziękujemy druhom strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy pomogli nam bezpiecznie przeżyć Drogę Krzyżową po ulicach Baboszewa.
 • Państwu Sebastianowi i Jadwidze Kamińskim dziękujemy za ufundowanie i wykonanie krzyży brzozowych, które pomogły nam wędrować rekolekcyjną Drogą Krzyżową.
 • Serdecznie dziękujemy za wszelkie dary ofiarowane na stół rekolekcyjny i pomoc na plebanii. Wielkie Bóg zapłać!
 • Dziękujemy za ofiarę na kościół z Brześcia Małego 1 tyś. zł. oraz za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego 50 zł. oraz 100 zł.
 1. Prace przy kościele. W tym tygodniu zostały oczyszczone wszystkie rynny na naszym kościele. Dziękujemy p. Dariuszowi Chyczewskiemu oraz p. Andrzejowi Oszmańskiemu, którzy podjęli się tego zadania. Przy okazji czyszczenia rynien okazało się, że wiatr poderwał blachę na dachu kościoła nad nawą główną od strony południowej. Stwarza to bardzo poważne zagrożenie dla naszej świątyni. Dlatego w trybie pilnym podejmiemy działania, aby zabezpieczyć dach kościoła przed dalszymi uszkodzeniami.
 2. Niedziela Palmowa. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej zwana Palmową. Mszę św. o godz. 10.00 rozpoczniemy uroczystą procesją z palmami wokół świątyni. Przygotowane przez siebie palemki rozprowadzają przed kościołem dziewczęta ze scholi parafialnej. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej.
 3. Kwiaty do Grobu Pańskiego. Podobnie, jak w ubiegłym roku w Niedzielę Palmową po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego.
 4. Pielgrzymka. Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia, w dniach 12-14 kwietnia planujemy pielgrzymkę „Szlakiem sanktuariów Dolnego Śląska”, podczas której nawiedzimy m.in. Krzeszów, Wrocław, Bardo Śląskie, Kamieniec Ząbkowicki. Koszt wyjazdu to 750 zł. Po szczegółowe informacje zapraszamy do zakrystii. Przy zapisach prosimy o wpłatę zaliczki wysokości 200 zł. Jeśli do niedzieli palmowej nie zbiorą się chętni, zrezygnujemy z wyjazdu.
 5. Intencje.
 6. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu nasza wspólnota parafialna pożegnała ś. p. Zbigniewa Goszczyckiego i Krzysztofa Stawskiego. Oddajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…