1. Niedziela Palmowa rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia. W tych dniach wspominamy w liturgii ostatnie wydarzenia z życia Jezusa Chrystusa na ziemi.
 • W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o g. 18.00. W czasie Mszy św. kandydaci na ministrantów otrzymają komże i zostaną włączeni do Liturgicznej Służby Ołtarza.
 • W Wielki Piątek Nabożeństwo Męki Pańskiej o g. 18:00. Po przeniesieniu Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego adoracja do g. 22:00. Ofiary złożone tego dnia przeznaczone są na Kościół w Ziemi Świętej. W tym dniu wszystkich między 18. a 60. rokiem życia obowiązuje post ścisły.
 • W Wielką Sobotę Liturgia Wigilii Paschalnej o g. 20:00. Liturgii będzie przewodniczył ks. Bp. Mirosław Milewski. Zachęcamy, aby przynieść ze sobą świece.
 • Adoracja i czuwanie przy Grobie Pańskim w Wielką Sobotę od g. 8.00 do Wigilii Paschalnej.
 • Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę w naszym kościele co godzina, od g. 9:00 do 14.00 oraz przed wieczornym nabożeństwem o g. 19.50.
 • W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego rezurekcja wraz z procesją o godz. 6.00. Kolejne Msze św. o godz. 10:00, 11:45 i 17:00. Nie będzie Mszy św. o g. 8:00.
 1. W Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień świąt, układ Mszy św. według porządku niedzielnego.
 2. Podziękowania. Scholi dziękujemy za przygotowanie palemek, a wszystkim, którzy je nabyli za złożone przy tej okazji ofiary. Serdecznie dziękujemy p. Elżbiecie Stępkowskiej za przygotowane na dzisiejszą liturgię palmy. Dziękujemy za ofiary na kwiaty z Baboszewa 50 zł, na Kościół także z Baboszewa 200 zł oraz wpłatę na konto z Rzewina 300 zł.
 3. Kancelaria parafialna. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna do Wielkiej Środy włącznie.
 4. Kwiaty do Grobu Pańskiego. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, przy wyjściu z kościoła po Mszy św., będzie można złożyć ofiarę do puszek na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego. Już teraz dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym Grób Jezusa w naszym kościele może wyglądać pięknie i dostojnie pomagając nam w przeżyciu Triduum Paschalnego.
 5.  Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Orlikowskiego. Prośmy Boga, aby przyjął go do chwały nieba. Wieczny odpoczynek…