1. Niedziela Dobrego Pasterza. Czwarta Niedziela Wielkanocna zwana jest Niedzielą Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza. To dzień, który przypomina o potrzebie modlitwy o dobre i święte powołania do kapłaństwa i zakonów.
  2. Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Za tydzień czwarta niedziela miesiąca. Po Mszy św. o g. 10.00 zapraszamy na krótkie spotkanie rodziców oraz dzieci przygotowujące się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego.
  3. Nabożeństwa stałe. Zapraszamy na nabożeństwa stałe w naszej parafii: w środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki na pół godziny przed Mszą św. wieczorową adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Dzień modlitwy o urodzaje. W czwartek, w święto Św. Marka Ewangelisty, przeżywamy Dzień modlitwy o urodzaje. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pracujących na roli.
  5. Pielgrzymka do Medjugorie. W piątek o g. 21.00 będzie podstawiony pod kościół autokar, aby można było zapakować bagaże. Wyjazd bezpośrednio po Mszy św. odprawionej w intencji pielgrzymów o g. 21.30.
  6. „Dzień wspólnot – Spotkanie z Matką”. Przypominamy, że Parafialny Dzień Wspólnot przeżyjemy w tym roku w niedzielę 12 maja. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy należą do grup parafialnych oraz tych, którzy jeszcze do nich nie należą.