1. Podziękowania. Bóg zapłać uczestnikom pielgrzymki do Medjugorie za złożoną ofiarę wysokości 460 euro i 550 zł na zakup nowej figury Jezusa Zmartwychwstałego.

– Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Żukowskiej i pozostałym opiekunom, którzy wczoraj wyjechali z naszą scholą na warsztaty muzyczne do Proboszczewic.

– Dziękujemy Panu Tadeuszowi Cichockiemu za pomoc na cmentarzu i placu parafialnym

2. Remont salki katechetycznej. W ostatnim czasie odnowiliśmy małą salkę katechetyczną w domu parafialnym: salka została pomalowana, wymieniona elektryka, oświetlenie; zamówione zostały nowe rolety; meble wykonano na wymiar. Koszt tej inwestycji to 11 tyś. zł.

3. Nabożeństwa majowe sprawowane są w naszym kościele w dni powszednie o godz. 18.00.

4. „Majowe – rowerowe”. W minionym tygodniu przeżyliśmy nabożeństwo majowe w Krościnie i Kiełkach. Dziękujemy za miłe przyjęcie i wspólną modlitwę. W najbliższą środę udamy się do Sokolnik Nowych a w czwartek do Cieszkowa Kolonii. Do udziału zapraszamy nie tylko dzieci i młodzież, ale całe rodziny i wszystkich chętnych. Wyjazd spod kościoła o g. 18.15. Prosimy, aby zabrać kamizelki odblaskowe.

5. Nabożeństwo Fatimskie. Jutro, 13 maja, przypada wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy na Eucharystię, różaniec i nabożeństwo fatimskie wraz z majowym na g. 18.00.

6. Diecezjalne rozgrywki piłki nożnej Służby Liturgicznej. W najbliższą sobotę nasza parafia gościć będzie ministrantów z całej Diecezji Płockiej (w liczbie ok. 400), którzy zakwalifikowali się do finałów rozgrywek piłkarskich. We Mszy św. o g. 9.00 wezmą udział także klerycy i rektorat Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku. Następnie przemaszerujemy do Hali sportowej, gdzie rozpocznie się turniej. Zapraszamy zarówno do udziału w Eucharystii, jak i do kibicowania naszym ministrantom.

7. Zesłanie Ducha Świętego. W niedzielę 19 maja przeżywać będziemy najważniejsze dla chrześcijan – obok Wielkanocy i Bożego Narodzenia – Święto: Zesłanie Ducha Świętego. W sobotę na g. 20.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne, zakończone Eucharystią o g. 21.00.

8. „Spotkanie z Matką” – Parafialny Dzień Wspólnot. Wszystkie osoby należące do grup parafialnych, ich rodziny, bliskich, sympatyków tych grup serdecznie zapraszamy dzisiaj do udziału w Parafialnym Dniu Wspólnot na placu za nową plebanią po Mszy św. o g. 17.00.

9. Odeszli do wieczności. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Michała Mossakowskiego, Hannę Brzezińską i Ewę Grzanewicz. Bóg zapłać rodzinie oraz uczestnikom pogrzebu śp. Ewy Grzanewicz, którzy zamiast kwiatów, złożyli ofiary wysokości 4030 zł na rehabilitację niepełnosprawnego dziecka z naszej parafii.

Prośmy dla zmarłych o laskę nieba. Wieczny odpoczynek…