1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli Ruch Światło – Życie biorąc udział w zorganizowanej przed tygodniem akcji „Słodka niedziela”. Dziękujemy Państwu Patrycji i Jarosławowi Karwowskim za dodatkową ofiarę na działalność Oazy wysokości 500 zł.
– Bóg zapłać pielgrzymom do Świętej Wody i Sokółki za wspólny wyjazd, modlitwę i ofiarę na cele parafialne wysokości 540 zł. Środki te przeznaczymy na dofinasowanie zakupu alb dla nowych lektorów.
2. Wyjazd dzieci i młodzieży. Dobiegł końca kolejny rok formacyjny dla dzieci i młodzieży z grup parafialnych. Zwieńczeniem roku formacji będą dwa wyjazdy: pierwszy dla dzieci młodszych w dniach 22-23 czerwca, drugi dla dzieci starszych w dniach 5-12 lipca. Już teraz prosimy o modlitwę w intencji dzieci i opiekunów, aby był to dla nich czas bezpiecznego i dobrego wypoczynku.
3. Zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną za kończący się rok szkolny w piątek 21 czerwca na godz. 8.00. Modlić się będziemy w intencji dyrekcji naszych szkół, nauczycieli, wszystkich pracowników oraz dzieci, młodzieży i rodziców.