1. Wakacje to dla jednych czas wypoczynku i urlopu, dla innych wytężonej pracy. Niezależnie od tego, jak przeżywamy letnie miesiące, zawsze warto pamiętać o Panu Bogu i z Nim przeżywać każdy nasz dzień.
  2. Wyjazdy parafialne.
  • Wczoraj grupa najmłodszych dzieci z grona ministrantów i scholi, pod opieką ks. Dawida, wyjechała na dwudniowy wypoczynek do Popowa i Warszawy.
  • Dzisiaj rano ks. Proboszcz wraz z młodzieżowym zespołem Semper Fi, wyjechał do Rawy Mazowieckiej z posługą muzyczną na tamtejszym odpuście i festynie miejskim.
  • Ks. kan. Stanisław w sobotę wyjechał do Medjugorie.
  • Jutro ks. Dawid wraz z grupą ministrantów, którzy zajęli pierwsze miejsce w diecezjalnym turnieju piłki nożnej, wyjeżdża do Łodzi na rozgrywki ogólnopolskie. W tym miejscu dziękujemy panu Krzysztofowi Kruszewskiemu, Radnemu Powiatu Płońskiego, za dofinansowanie tego wyjazdu kwotą 1 tyś. zł.
  1. Nabożeństwo czerwcowe. Na nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. Pielgrzymka piesza. W Objawienie Pańskie 6. sierpnia wyruszy z Płocka 43 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.